KLAWISZOWE

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
KLAWISZOWE

Instrumenty klawiszowe, pianina cyfrowe, keyboardy, syntezatory, samplery, organy sakralne.

KLAWISZOWE W tej kategorii nie ma produktów.

 • Keyboardy, aranżery

  Keyboardy

 • Pianina cyfrowe...

  Pianina cyfrowe zwane pianinami elektrycznymi są coraz częściej wybierane przez zwolenników klasycznych brzmień.
  Wszystko dzięki wszechstronności i zwiększonej funkcjonalności, które składają się na stale rosnącą popularnoćć tego rodzaju instrumentów.

  Pianina cyfrowe - wygodna alternatywa dla klasycznego pianina akustycznego

  Niezawodność, szeroki zakres możliwości, unikalne dźwięki, dodatkowe funkcje przydatne podczas nauki gry - to kluczowe cechy charakterystyczne pianin elektrycznych, które są idealnym wyborem zarówno dla początkujących hobbystów, jak i profesjonalnych muzyków. Dzięki intuicyjnej konstrukcji pianino przenośne jest też idealnym pianinem do nauki. Cyfrowe pianino to unowocześniona alternatywa dla klasycznego pianina akustycznego. W przeciwieństwie do tradycyjnych instrumentów tego typu, elektryczne pianino nie posiada strun, młotków i płyty rezonansowej. Elementy tego typu zastąpione są w pianinie elektrycznym elektronicznymi układami dźwiękowymi oraz głośnikami, które brzmieniem nawiązują do klasycznego pianina. 

  Pianina elektryczne - idealne pianino do nauki

  Wybierając elektryczne pianino do nauki warto zwrócić uwagę na kilka aspektów - ilość klawiszy, polifonię oraz rodzaj głośników - wszystko przekłada się na jakość muzyki oferowanej przez pianino przenośne. Zdarza się, że pianina cyfrowe są mylone z keyboardami. Mimo podobnej stylistyki, pianina cyfrowe znacząco różnią się brzmieniem. Pianino przenośne umożliwia osiągnięcie efektu zbliżonego do brzmień oferowanych przez klasyczne pianino. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są modele pianin elektrycznych renomowanych marek, które oferują profesjonalne pianina przenośne. Casio, Dynatone, Kawai, Kurzweil, Korg, Yamaha - to tylko niektóre firmy, których produkty posiadamy w ofercie. Szeroki asortyment cyfrowych pianin sprawia, że klienci mają spory wybór umożliwiający dopasowanie instrumentu zarówno do zasobu portfela, jak i umiejętności i osobistych preferencji. Elektryczne pianina dostępne w naszym sklepie muzycznym online charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu, że nasz sklep tworzą muzyczni pasjonaci, początkujący klienci mogą liczyć na nasze wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego pianina elektrycznego.

  Uwielbiasz łączyć klasyczne brzmienia z nowoczesnymi rozwiązaniami? Chcesz rozpocząć przygodę z muzyką i poszukujesz przyjemnego w użyciu instrumentu? Zapoznaj się z naszą ofertą elektrycznych pianin i spróbuj swoich sił grając na profesjonalnym sprzęcie najwyższej jakości.

 • Syntezatory

  Syntezatory

 • Klawiatury sterujące

  Klawiatury sterujące

 • Moduły brzmieniowe,...
 • Kontrolery nożne
 • Kalimba