Metody dostawy i płatności


Bezpieczne płatności
 

Gotówka przy odbiorze - za zamówione produkty zapłacisz przy odbiorze kurierowi. To najwygodniejszy, ale też najdroższy sposób płatności za Twoje zamówienie.
Płatność przelewem

Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz poproszony o wpłacenie należnej kwoty na konto firmy Salon Muzyczny GAMA w Rzeszowie. Towar zostanie wysłany po wpłynięciu kwoty na konto. Gdy termin realizacji zamówienia wynosi więcej niż 14 dni, istnieje możliwość wpłacenia zaliczki i dokonania reszty płatności w ustalonym wspólnie terminie.
Płatności online

Forma płatności realizowana we współpracy z serwisem Przelewy24.

Wybierając tę formę płatności zostaniesz przekierowany na strony serwisu Przelewy24. Serwis umożliwia płatność kartą płatniczą:
- VISA CLASSIC,
- EuroCard/MasterCard,
- PolCard,
- VISA Electron Interligo
lub przelewem natychmiastowym z konta bankowego:
- Millennium,
- PEKAO S.A.,
- PKO BP,
- Inteligo,
- Credit Agricole Bank Polska S.A.,
- mBank (mTransfer),
- MultiBank.
Szczegółowe informacje na temat przebiegu transakcji i fachową pomoc znajdziesz w serwisie przelewy24.pl.
Płatność przelewem

Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz poproszony o wpłacenie należnej kwoty na konto firmy Salom Muzyczny Gama. Towar zostanie wysłany po wpłynięciu kwoty na konto. Gdy termin realizacji zamówienia wynosi więcej niż 14 dni, istnieje możliwość wpłacenia zaliczki i dokonania reszty płatności w ustalonym wspólnie terminie.
Płatność ratalna

Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
  • CA Raty dostępne: całkowicie online
  • do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
  • bez zbędnych formalności
  • spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy
Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku
SALON MUZYCZNY "GAMA" ANNA ŁYSEK oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług

PayPal

PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.
Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl
Wysyłka Twojej paczki

Generalnie paczki są nadawane w ciągu 2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.
Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.