Keyboardy, Aranżery

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

Yamaha PSR-S975 - keyboard aranżer, workstation z harmonizerem wokalu

Yamaha PSR-S975 to profesjonalne stacje robocze dla aranżerów. W porównaniu z modelami z poprzedniej serii, gwarantują większą ilość dostępnych brzmień i stylów oraz pamięć dla pakietów rozszerzeń.

Więcej szczegółów

Realizujemy na zamówienie.

Cena produktu(brutto):

5 284,55zł


Więcej informacji

Dzięki zintegrowanym funkcjom oraz złączom mikrofonowym/gitarowym, oba instrumenty doskonale sprawdzą się na scenie, w studio nagraniowym, czy w domu. Dodatkowo, PSR-S975 posiada graficzny interfejs użytkownika, zintegrowane efekty VCM, a także harmonizer wokalny.

• 61 klawiszy reagujących na siłę uderzenia
• Łącznie 1625 brzmień
• Łącznie 523 podkładów w tym style +Audio
• Style DJ, kontrolery Live oraz funkcja Arpeggio
• Efekty Real Distortion oraz Real Reverb, a także graficzny interfejs użytkownika
• Funkcja Half-bar fill-in oraz Mono-Legato
• Rejestrator audio / odtwarzacz z zaawansowanymi funkcjami i wyświetlaniem tekstów z plików MP3
• Duży, kolorowy wyświetlacz
• Złącze mikrofonowe/gitarowe, z funkcją Vocal Harmony 2 oraz Synth Vocoder


Aranżery PSR-S975 posiadają dwa programowalne kontrolery Live, pokrętło modulacji oraz dwa programowalne złącza do pedałów nożnych. Dzięki nim, masz pełną kontrolę nad swoimi brzmieniami, stylami akompaniamentów, efektami oraz innymi funkcjami w trakcie występów. Nowa funkcja Half bar fill-in oraz Mono Legato poszerzają możliwości Twoich wykonań. Możesz błyskawicznie przywoływać ustawienia Live z banków pamięci registracyjnej.

Atrakcyjna biblioteka brzmień dla każdego gatunku muzycznego
Oprócz standardowej biblioteki zintegrowanych brzmień, instrumenty posiadają dodatkowe pakiety Euro Dance lub Salsa w kategorii PLUS. Użyj Yamaha Expansion Manager, aby tworzyć własne zestawy rozszerzeń z różnych pakietów. Gromadź ulubione brzmienia i style w 768MB wbudowanej pamięci w PSR-S975. Twórz także własne brzmienia, korzystając z własnej bazy próbek.

Odtwarzacz audio USB oraz wszechstronne funkcje

Wzbogać swoje występy o profesjonalne podkłady z własnej bazy muzycznej lub po prostu odtwarzaj ulubione utwory na przyjęciu, bawiąc się w Karaoke. Funkcje rozciągania czasu, zmiany wysokości tonacji, wyciszania ścieżki wokalnej, czy też wyświetlanie tekstów z plików MP3 dadzą jeszcze więcej
przyjemności i zabawy na każdym wydarzeniu muzycznym.

Songbook+
SongBook+ jest dedykowaną aplikacją na Twojego iPada, specjalnie przeznaczoną do stosowania na scenie podczas występów na żywo. Pozwala odtwarzać własne utwory z tekstami, wyświetlać zapisy nutowe, a także wykonywać dodatkowe funkcje. Możesz rejestrować wybieranie poszczególnych utworów w iPadzie, za pomocą klawiatury. SongBook+ otrzymał wiele pozytywnych opinii i recenzji wśród muzyków. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie internetowej
http://baum-software.ch/en-songbook.html

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł lub 30kg darmowa dostawa!