Klawiatury sterujące

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
CME UF CLASSIC 50/60/70/80 Zobacz większe

CME UF CLASSIC 50/60/70/80

CME UF CLASSIC 50/60/70/80

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie

Cena produktu(brutto):

886,18zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

Firma C M E, znana szerokiej publiczności z produkcji wysokiej jakości klawiatur sterujących, które dzięki swoim walorom jakościowym szybko stały się standardem na całym świecie, właśnie wprowadziła na rynek kolejną wariację klawiatury z serii UF, sygnowaną wymownym hasłem CLASSIC.

Nowe klasyczne klawiatury, to bez wątpienia jedne z najładniejszych urządzeń tego typu na rynku. Pietyzm z jakim zostały wykonane, musi budzić szacunek, osoby które w równej mierze przywiązują wagę do funkcjonalności przedmiotu jak i jego estetyki nie znajdą powodów do narzekań. Nową linię wyróżnia czarna kolorystyka, wszystkie zakończenia krawędzi pokryte są szelakiem, dokładnie tak jak ma to miejsce w tradycyjnym pianinie. Metalowa konstrukcja ramy keyboard'u zmniejsza ryzyko uszkodzenia instrumentu, co w połączeniu z odporną aluminiową obudową, skutkuje niezwykłą wytrzymałością przy tylko nieco zwiększonej masie całkowitej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumenta, klawiatury dostępne są w czterech rozmiarach, od 49 do 88 klawiszy. Standardowo wszystkie wersje wyposażone są w klawiatury odznaczające się wysokiej jakości mechanizmem, z funkcją aftertouch. Dodatkowo najwyższy model klasycznej klawiatury UF 80, cechuje profesjonalny mechanizm młoteczkowy, dotąd spotykany jedynie w dużo droższych konstrukcjach.

Obok obowiązkowych pozycji jakimi są pitch bender oraz kółko modulacji, na panelu znajdziemy również bezlik różnego rodzaju pokręteł i przycisków min. 8 potencjometrów, 9 suwaków oraz 6 programowalnych przycisków funkcyjnych. Każdy kontroler może mieć przyporządkowany dowolny parametr do edycji i kontroli brzmienia w czasie rzeczywistym. Wszystkie modele klawiatur są kompatybilne z systemami Windows (Windows 7, Vista, XP) oraz Mac (OS X).

Jakość, innowacyjność, diagnoza potrzeb klienta, czyli kompetencje kultywowane od lat przez CME, zapewniły firmie zasłużony szacunek i stale rosnącą popularność na rynku. Seria UF Classic to kontynuacja strategii, opierającej się na oferowaniu najwyższej jakości produktów w konkurencyjnej cenie.

Opinie

Napisz opinię

CME UF CLASSIC 50/60/70/80

CME UF CLASSIC 50/60/70/80

CME UF CLASSIC 50/60/70/80

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!