Procesory gitarowe

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

Digitech RP 500

Digitech RP 500

Procesor gitarowy z modelowaniem

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

PRODUKT DOSTĘPNY

Cena produktu(brutto):

869,11zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

Opis produktu:

 

- System 5 przełączników indywidualnego wyboru grupy efektów stompbox
- 56 modeli wzmacniaczy
- 22 kolumy głośnikowe
- 18 efektów distortion
- 57 efektów modulacyjnych o studyjnej jakości
- Delay o długości 5 sekund
- 100 komórek pamięci na ustawienia użytkownika
- 100 komórek pamięci z ustawieniami producenta
- Wbudowany tuner chromatyczny
- Wyświetlacz numeryczny LED
- Wyjście USB pracujące w dwóch kierunkach
- Pedał ekspresji
- Wejście słuchawkowe
- Wejście instrumentalne
- Wejście na odtwarzacz MP3
- Wyjście stereo rozdzielone na kanał Lewy i Prawy
- Przełącznik dostosowujący sygnał do wzmacniacza gitarowego lub miksera
- 24 bitowe bezszumowe przetworniki cyfrowo analogowe
- Metalowa obudowa
- Zasilacz w komplecie

Twoje brzmienie jest najważniejsze, a kontrola nad nim jest niezwykle istotna. RP500 zapewni ci całkowitą kontrolę Twojego brzmienia i pozwoli ci wyrazić siebie w sposób, w jaki tego oczekujesz. Już nigdy więcej niedostateczna kontrola nie stanie na drodze do pełnego wyrażenia twojej ekspresji.

Charakterystyka

Swobodnie kontroluj swoje brzmienie na scenie! Procesor gitarowy RP500 w unikalnym trybie pracy Pedalboard daje ci możliwość pełnej kontroli nad zmianą programów oraz wykorzystywanymi łańcuchami efektów, a także pozwala na wyłączenie wszystkich symulowanych brzmień wzmacniaczy oraz kolumn głośnikowych. W trybie Pedalboard RP500 działa jak 5 wzajemnie połączonych, ale oddzielnych efektów kompaktowych. Zapisz każdą kombinację połączeń w programie, jako unikalną przełączalną konfigurację efektów, jakiej nie znajdziesz nigdzie więcej poza typowo profesjonalnymi zestawami.

RP500 jest zbudowany tak solidnie jak czołg, poczynając od odlanej z metalu obudowy, a kończąc na 9 solidnych i wytrzymałych przełącznikach. Duży 10-znakowy wyświetlacz LED zapewnia swobodę kontroli pracy na scenie. Wbudowany pedał ekspresji służy do kontroli efektu wah, poziomu głośności, efektu Whammy™ lub innych przypisanych parametrów.

Wszechstronność

RP500 jest niezwykle wydajnym procesorem efektów zaprojektowanym specjalnie pod kątem koncertujących gitarzystów. Przy jego konstruowaniu uwzględniono wszystkie aspekty wynikające z pracy na scenie. RP500 jest zbudowany jak czołg. Posiada on obudowę odlaną z metalu, 9 niezwykle wytrzymałych metalowych przełączników oraz metalowy pedał ekspresji. Kontrola na scenie jest wyjątkowo skuteczna dzięki dużym wskaźnikom LED, które prezentują status programu lub pedału oraz dużemu 10-znakowemu wyświetlaczowi LED. Gniazda wyjściowe XLR oraz 1/4” z odcięciem masy pozwalają na podłączenie RP500 do wzmacniacza lub bezpośrednio do miksera.

Dla gitarzystów, którzy chcą korzystać jedynie z efektów, unikalne rozwiązanie Amp/Cabinet Bypass w RP500 oraz przełączniki Pedalboard pozwalają na wyłączenie bloków modelujących wzmacniacze oraz kolumny głośnikowe we wszystkich programach. Tym samym RP500 będzie działać jak kilka połączonych ze sobą efektów kompaktowych z możliwością ich indywidualnego włączania i wyłączania. Wbudowany pedał ekspresji zapewnia kontrolę nad efektami i ich parametrami w czasie rzeczywistym. Za jego pośrednictwem możemy zmieniać poziom głośności, kontrolować pracę takich efektów jak wah, zmieniać szybkość modulacji chorusa, udział sygnału linii opóźniającej oraz wiele innych.

Gitarzystom pracujący w swoim domowym studio RP500 zapewnia możliwość przekazywania sygnału audio do programu rejestrującego komputera za pośrednictwem złącza USB. Do urządzenia zostało dołączone oprogramowanie Steinberg® Cubase LE4. Inny program komputerowy X-Edit™ Editor/Librarian dla platform Mac oraz PC pozwala na niezwykle łatwe programowanie i archiwizowanie wszystkich twoich brzmień, za pośrednictwem jego bardzo intuicyjnego interfejsu.

Opinie

Napisz opinię

Digitech RP 500

Digitech RP 500

Digitech RP 500

Procesor gitarowy z modelowaniem

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł lub 30kg darmowa dostawa!