Instrumenty klawiszowe

Katalog

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
Instrumenty klawiszowe

Instrumenty klawiszowe, pianina cyfrowe, keyboardy, syntezatory, samplery, organy sakralne.

Instrumenty klawiszowe W tej kategorii nie ma produktów.

 • Keyboardy, aranżery

  Keyboardy to elektroniczne instrumenty klawiszowe, który brzmieniem przypomina pianino. 

  Keyboardy oprócz, brzmienia pianina, posiadają wiele funkcji ubogacających grę na tym instrumencie. Zaawansowane, profesjonalne keyboardy posiadają szereg rozbudowanych funkcji takich jak, akompaniament, instrumenty perkusyjne, podkłady muzyczne, możliwość odczytywania plików mp3 i kart SD, arpegiator, sekwencer, edytory barw. 

  W naszej ofercie znajdziecie keyboardy marek: CASIO, KORG, MEDELI, ALESIS.  • Pianina cyfrowe...

  Pianina cyfrowe zwane pianinami elektrycznymi są coraz częściej wybierane przez zwolenników klasycznych brzmień.
  Wszystko dzięki wszechstronności i zwiększonej funkcjonalności, które składają się na stale rosnącą popularnoćć tego rodzaju instrumentów.

  Pianina cyfrowe - wygodna alternatywa dla klasycznego pianina akustycznego

  Niezawodność, szeroki zakres możliwości, unikalne dźwięki, dodatkowe funkcje przydatne podczas nauki gry - to kluczowe cechy charakterystyczne pianin elektrycznych, które są idealnym wyborem zarówno dla początkujących hobbystów, jak i profesjonalnych muzyków. Dzięki intuicyjnej konstrukcji pianino przenośne jest też idealnym pianinem do nauki. Cyfrowe pianino to unowocześniona alternatywa dla klasycznego pianina akustycznego. W przeciwieństwie do tradycyjnych instrumentów tego typu, elektryczne pianino nie posiada strun, młotków i płyty rezonansowej. Elementy tego typu zastąpione są w pianinie elektrycznym elektronicznymi układami dźwiękowymi oraz głośnikami, które brzmieniem nawiązują do klasycznego pianina. 

  Pianina elektryczne - idealne pianino do nauki

  Wybierając elektryczne pianino do nauki warto zwrócić uwagę na kilka aspektów - ilość klawiszy, polifonię oraz rodzaj głośników - wszystko przekłada się na jakość muzyki oferowanej przez pianino przenośne. Zdarza się, że pianina cyfrowe są mylone z keyboardami. Mimo podobnej stylistyki, pianina cyfrowe znacząco różnią się brzmieniem. Pianino przenośne umożliwia osiągnięcie efektu zbliżonego do brzmień oferowanych przez klasyczne pianino. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są modele pianin elektrycznych renomowanych marek, które oferują profesjonalne pianina przenośne. Casio, Dynatone, Kawai, Kurzweil, Korg, Yamaha - to tylko niektóre firmy, których produkty posiadamy w ofercie. Szeroki asortyment cyfrowych pianin sprawia, że klienci mają spory wybór umożliwiający dopasowanie instrumentu zarówno do zasobu portfela, jak i umiejętności i osobistych preferencji. Elektryczne pianina dostępne w naszym sklepie muzycznym online charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu, że nasz sklep tworzą muzyczni pasjonaci, początkujący klienci mogą liczyć na nasze wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego pianina elektrycznego.

  Uwielbiasz łączyć klasyczne brzmienia z nowoczesnymi rozwiązaniami? Chcesz rozpocząć przygodę z muzyką i poszukujesz przyjemnego w użyciu instrumentu? Zapoznaj się z naszą ofertą elektrycznych pianin i spróbuj swoich sił grając na profesjonalnym sprzęcie najwyższej jakości.

 • Syntezatory

  Syntezatory

 • Klawiatury sterujące

  Klawiatury sterujące

 • Moduły brzmieniowe,...
 • Kontrolery nożne
 • Kalimba