Nagłośnienie estradowe i sceniczne

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
Nagłośnienie estradowe i sceniczne

Nagłośnienie i okablowanie

Nagłośnienie estradowe i sceniczne W tej kategorii nie ma produktów.

 • Mikrofony

  Mikrofony

 • Kolumny głośnikowe

  Kolumny

 • Miksery dźwięku

  Miksery dźwięku analogowe i cyfrowe

 • Powermiksery

  Powermiksery

 • Końcówki mocy

  Końcówki mocy

 • Zestawy nagłośnieniowe

  Zestawy aktywne

 • Procesory sygnałowe
 • Procesory wokalne i...

  Uwielbiasz śpiewać, a muzyka to Twoja pasja? Masz zamiar profesjonalnie zająć się swoim hobby, a może już występujesz na scenie? Zadbaj o to, aby Twój głos brzmiał jak najlepiej. Poza zdolnościami wokalnymi i ćwiczeniem głosu równie istotne są akcesoria muzyczne, które pomogą zadbać o perfekcyjne brzmienie. Jeśli chcesz zadbać o jakość występów, niezbędnym sprzętem jest harmonizer wokalny.

  Harmonizer wokalny - gwarancja dobrego brzmienia

  Procesory wokalne to sprzęty elektroniczne coraz częściej wybierane przez wokalistów. Tego typu gadżety swoją popularność zyskują dzięki szerokiemu zastosowaniu. Do najbardziej znanych i cenionych zaliczyć można korygowanie fałszów, poprawę barwę wokalu i dynamiki oraz wzbogacanie wokalu. Harmonizer wokalowy ubarwia dźwięk głosu dzięki wykorzystaniu popularnych brzmień, pogłosu, czy zapętleń - dodatkowych efektów, dzięki którym głos brzmi bardziej wyjątkowo i oryginalnie. Harmonizery wokalne są szczególnie przydatne podczas występów, kiedy wokalista chce świadomie sterować efektami nałożonymi na własny głos. Procesory wokalne umożliwiają samodzielne dostosowywanie działania dodatkowych efektów, bez konieczności działań ze strony realizatora dźwięku. Harmonizer wokalny pozwala nie tylko wytłumić ewentualne niedociągnięcia głosowe, ale również pogłębić brzmienie, zapewniając lepszy, bardziej profesjonalny efekt. 

  Harmonizer wokalny - dostosuj sprzęt do własnych potrzeb

  Ze względu na to, że oferta efektów wokalnych stale się powiększa, podobnie, jak zainteresowanie nimi, harmonizery wokalne cieszą się coraz większym uznaniem wśród wokalistów - zarówno tych początkujących, którzy muzykę traktują jak hobby, jak i bardziej zaawansowanych, zawodowo występujących na scenie. Z tego względu w ofercie sklepu muzycznego Gama24.pl znaleźć można rozmaite procesory wokalne zapewniające różne efekty wokalne, jak chociażby pojedyncze pogłosy, dublowanie głosów, czy podwyższanie lub obniżanie tonu. Dla wokalistów szukających bardziej zaawansowanych i niecodziennych efektów przeznaczone są harmonizery wokalu wyposażone w multiefekty, jak reverby, delaye, chorusy, a nawet opcję dorabiania harmonii w oparciu o tonację wykonywanego aktualnie utworu. 

  Harmonizer wokalny to niezbędnik każdego wokalisty, który podczas występu chce uzyskać wyjątkowy efekt. Wybierając procesor wokalowy warto zwrócić uwagę nie tylko na efekty, jakie dany sprzęt oferuje, ale również na firmę. W ofercie naszego sklepu muzycznego Gama24.pl znaleźć można harmonizery wokalne renomowanych marek, jak chociażby Boss, czy TC Helicon. • Korektory graficzne

  Korektory

 • Monitory odsłuchowe i...

  Monitory sceniczne

 • Nagłośnienie 100V

  Sale wykładowe, aule, kościoły, świetlice, sale treningowe.

 • Kable i wtyki

  W produkcji tak ważnego akcesorium jakim jest kabel gitarowy lub mikrofonowy kompromis jest rzeczą której należy unikać jak ognia. Każdy, kto używa kabli, bez względu na to czy jest zawodowcem czy amatorem-pasjonatem muzyki, nie raz dostał po uszach próbując rozwiązań oszczędnych lub prowizorycznych.

  Pamiętaj! Cały Twój zestaw gra taką jakością i takim sygnałem jak jego najsłabszy element ! To dlatego bardzo często słyszymy, że usunięcie / wymiana starego wysłużonego ( czyt. utlenionego) kabla dała niewiarygodne efekty. Gitarzyści często zapominają o swoich starych złączkach efektowych pomiędzy kostkami pedalboard'u, czego efektem są szumy, niski poziom sygnału, brumy i trzaski :(

  Nie zasługujesz na to, żeby nękały cię: brumienie, wrażliwość kabla na nadepnięcie, na usytuowanie względem wzmacniacza, konieczność naprawy niedziałającej wtyczki w najmniej oczekiwanym momencie (a już nie daj boże – na scenie) albo katastrofa polegająca na tym, że tip wtyczki jack oderwał się i został w gnieździe jack wzmacniacza.

  Na pomoc gitarzystom wyszła m.in. firma Neutrik, wprowadzając na rynek opatentowany wtyk typu "Silent plug" : tuż przy obudowie pozłacanego wtyka "jack" widoczna jest srebrna tulejka. Jej wciśnięcie w obudowę wtyku podczas wkładania wtyczki do gniazda gitary włącza przepływ sygnału z gitary do wzmacniacza. Kiedy wyjmujesz wtyczkę z gitary tulejka wraca na swoje miejsce i odłącza przepływ prądu. Zarówno podczas wkładania wtyczki jak i podczas jej wyjmowania nie słychać kliknięcia!

 • Nagłośnienie przenośne...
 • Zestawy nagłośnieniowe...

  Oferta dla sal, świetlic, szkół i przedszkoli