Lasery dyskotekowe

Katalog

Włączone filtry:
  Stan:

  eRaty Santander Consumer Bank

  nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
  Lasery dyskotekowe

  Lasery dyskotekowe to jedna z najbardziej popularnych form urozmaicenia każdej imprezy. Efekty świetlne, jakie zapewniają światła dyskotekowe, wprowadzają wyjątkowy klimat, zachęcając do zabawy. Mając na uwadze stale rosnące zainteresowanie tego typu sprzętem, oferta sklepu muzycznego Gama24.pl powiększyła się o lasery dyskotekowe zapewniające r...

  Lasery dyskotekowe to jedna z najbardziej popularnych form urozmaicenia każdej imprezy. Efekty świetlne, jakie zapewniają światła dyskotekowe, wprowadzają wyjątkowy klimat, zachęcając do zabawy. Mając na uwadze stale rosnące zainteresowanie tego typu sprzętem, oferta sklepu muzycznego Gama24.pl powiększyła się o lasery dyskotekowe zapewniające rozmaite efekty. 

  Lasery dyskotekowe - co warto wiedzieć?

  Światła laserowe dyskotekowe idealnie sprawdzają się na dyskotekach, jak i domówkach, stanowiąc wyjątkowe urozmaicenie imprezy i niebanalne oświetlenie wnętrza sali. Laser dyskotekowy charakteryzuje się dużym pokryciem sali oraz zasięgiem działania za pośrednictwem wysyłania sterowanych wiązek różnokolorowych świateł. W zależności od modelu lasery dyskotekowe posiadają różne rodzaje wgranych animacji i trybów pracy, jak reakcja na dźwięk, sterowanie przez ILDA, czy tryb DMX 512, który usprawnia pracę świateł dyskotekowych, wzmacniając ich działanie. W asortymencie naszego sklepu Gama24.pl znaleźć można zarówno klasyczne lasery dyskotekowe, wyposażone w wiele źródeł światła, wersje miniaturowe, jak i laser dla DJ. Dzięki zróżnowanemu asortymentowi oraz produktom renomowanych i sprawdzonych marek takich jak Stage Line, KAM, czy LSE, każdy znajdzie coś dla siebie - bez względu na to, czy poszukuje sprzętu do użytku domowego, czy profesjonalnych laserów dyskotekowych do klubu. 

  Lasery dyskotekowe - jak wybrać?

  Stając przed wyborem świateł dyskotekowych, warto zwrócić uwagę na kluczowe parametry, do których zalicza się moc wiązki laserowej, liczba kolorów świateł, efekty wizualne (tu wyróżnić można między innymi laser dyskotekowy dyfrakcyjny i skanujący) oraz rodzaj sterowania, dostosowując go do własnych potrzeb i specyfiki wykorzystania sprzętu. Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać laser dyskotekowy dyfrakcyjny, czy skanujący, powinieneś wiedzieć, że rodzaje te różnią się efektem wizualnym, jaki zapewniają. Pierwszy z nich charakteryzuje się tym, że światło rozchodzi się na krawędziach przeszkód, jakie spotka na swojej drodze. Z kolei światła laserowe dyskotekowe skanujące zazwyczaj tworzą dwie wiązki światła i poświatę, która “skanuje” bawiących się uczestników wydarzenia. Dla wzmocnienia efektu warto zainwestować również w dymnicę - zestawienie pracy tych dwóch urządzeń zapewnia wyjątkowy klimat.

  Gama24.pl to również sklep z laserami najwyższej jakości, które są dedykowane zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Dzięki rozbudowanej ofercie, w asortymencie znaleźć można światła dyskotekowe gwarantujące różne efekty, co wpływa na bezproblemowe dopasowanie sprzętu do specyfiki miejsca, w jakim będzie wykorzystywany.

  Więcej

  Lasery dyskotekowe Jest 3 produktów.