Mikrofony studyjne

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
Mikrofony studyjne

Nagrywasz w warunkach domowych? A może wyposażasz studio nagrań i poszukujesz sprzętu, który pozwoli Ci zarejestrować dźwięk w profesjonalny sposób? Zapoznaj się z naszą ofertą mikrofonów studyjnych przeznaczonych zarówno do warunków domowych, jak i profesjonalnych nagrań studyjnych.

Mikrofony studyjne - dobierz sprzęt do swoich potrzeb

Nagrywas...

Nagrywasz w warunkach domowych? A może wyposażasz studio nagrań i poszukujesz sprzętu, który pozwoli Ci zarejestrować dźwięk w profesjonalny sposób? Zapoznaj się z naszą ofertą mikrofonów studyjnych przeznaczonych zarówno do warunków domowych, jak i profesjonalnych nagrań studyjnych.

Mikrofony studyjne - dobierz sprzęt do swoich potrzeb

Nagrywasz podcasty, piosenki w domowym zaciszu lub prowadzisz vloga i chcesz, aby jakość Twoich nagrań była lepsza, jednak równocześnie nie masz wystarczająco profesjonalnej wiedzy i doświadczenia w temacie akcesoriów dedykowanych nagraniom? W ofercie naszego sklepu internetowego gama24.pl znajdziesz mikrofony studyjne przeznaczone zarówno dla początkujących osób, jak i tych, którzy nagrywają profesjonalnie. Co warto wiedzieć, stając przed wyborem mikrofonu studyjnego? Przede wszystkim to, że tego typu sprzęt dzieli się na dwie główne kategorie - mikrofony pojemnościowe i dynamiczne. Charakterystyczną cechą mikrofonów studyjnych jest sposób mocowania mikrofonu do statywu - mikrofon studyjny do komputera posiada charakterystyczny koszyk, w którym znajduje się mikrofon. Zazwyczaj mikrofony studyjne są wielkomembranowe.

Profesjonalny mikrofon studyjny - gwarancja dobrego brzmienia

Odpowiedni mikrofon studyjny to gwarancja perfekcyjnego, czystego brzmienia. Jaki rodzaj sprzętu wybrać, żeby osiągnąć dźwięk, jakiego oczekujemy? Mikrofony pojemnościowe, zwane również mikrofonami instrumentalnymi to najczęściej spotykane mikrofony studyjne. Są głośniejsze niż mikrofony dynamiczne, a równocześnie bardziej czułe na głośne dźwięki. Mimo że mikrofony pojemnościowe zazwyczaj spotykane są podczas nagrań studyjnych, zdarza się również, że wykorzystywane są też na scenie jako mikrofon centralny do bębnów lub wzmocnienia chórków, czy orkiestry. Decydując się na zakup mikrofonu instrumentalnego, powinieneś wiedzieć, że kategoria ta dzieli się na dwa rodzaje - mikrofony studyjne mało i wielkomembranowe (SDM i LDM). Mikrofony dynamiczne z kolei są bardziej odporne, w tym również na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne, dlatego często stosuje się je również podczas występów scenicznych. Jeśli chcesz cieszyć się dobrym brzmieniem, stając przed zakupem mikrofonu studyjnego w pierwszej kolejności sugeruj się tym, do jakich celów będzie on przeznaczony. Jeśli chcesz nagrywać wokale w domu, sięgnij po wielko-membranowy mikrofon pojemnościowy. Podobnie będzie w przypadku nagrywania wiolonczeli i kontrabasu. Mikrofony instrumentalne mało-membranowe świetnie się sprawdzą w przypadku nagrywania gitary akustycznej oraz koncertów live. Jeśli jesteś muzykiem grających na bębnach, w celu uzyskania najlepszej jakości dźwięku powinieneś zdecydować się na profesjonalny mikrofon studyjny w dwóch wersjach - dynamiczny oraz mikrofon pojemnościowy.

W ofercie naszego sklepu muzycznego gama24.pl znajdziesz profesjonalne mikrofony, które bez trudu dopasujesz do własnych umiejętności i potrzeb. Zróżnicowany asortyment sprawia, że każdy muzyk znajdzie coś dla siebie - bez względu na to, czy jesteś początkującym pasjonatem, czy profesjonalnym artystą.Więcej

Mikrofony studyjne Jest 62 produktów.

na stronę