Oświetlenie sceny i dyskoteki

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
Oświetlenie sceny i dyskoteki

Oświetlenie, Gramofony, Odtwarzacze CD, MP3.

Oświetlenie sceny i dyskoteki Jest 1 produkt.

 • Oświetlenie imprez i...

  Organizujesz imprezę lub inne wydarzenie wymagające odpowiedniej scenerii i klimatu? Zadbaj o odpowiednie oświetlenie, dzięki któremu zapewnisz stosowny nastrój i tło wydarzenia. Wybierając konkretny sprzęt oświetleniowy, przede wszystkim zadbaj o to, aby był dopasowany do specyfiki wydarzeń, jakie chcesz oświetlać. W ofercie naszego sklepu muzycznego gama24.pl znaleźć można zarówno oświetlenie na imprezę przeznaczone dla początkujących, lampy estradowe, jak i profesjonalne oświetlenie koncertowe

  Oświetlenie na imprezę - jaki produkty wybrać?

  Jeśli nie masz doświadczenia w oświetlaniu imprez, wybierając sprzęt, powinieneś pamiętać, aby dobrać akcesoria do specyfiki wydarzenia - nie każdy typ oświetlenia na imprezę będzie odpowiedni na konferencję, koncert, czy wykład lub typową imprezę taneczną. To rodzaj oświetlenia wpływa zarówno na widoczność, jak i również wystrój wnętrza. Odpowiednio dobrane lampy sceniczne pozwalają wprowadzić stosowny klimat, który ma bezpośredni wpływ na odbiór wydarzenia. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można zróżnicowany sprzęt oświetleniowy, w pełni dopasowany do specyfiki wydarzeń. Jeśli poszukujesz funkcjonalnego oświetlenia na imprezę, zdecyduj się na oświetlenie sceny LED zapewniające wyjątkowe efekty wizualne, które z pewnością zachwycą zaproszonych uczestników wydarzenia. Dzięki produktom renomowanych i popularnych w branży firm, decydując się na zakup oferowanego przez nas sprzętu możesz mieć pewność, że osiągniesz efekt oświetleniowy, o jakim marzysz.

  Oświetlenie estradowe - zadbaj o profesjonalny sprzęt

  Poza klasycznym oświetleniem imprez, oświetleniem estradowym, które nie wymaga profesjonalnej wiedzy i jest odpowiednie również dla amatorów, którzy wykorzystują tego typu sprzęt do urozmaicenia organizowanych przez siebie imprez, w ofercie naszego sklepu gama24.pl znaleźć można również lampy estradowe, światła sceniczne i oświetlenie koncertowe wybierane przez profesjonalistów. Do oświetlenia scen zazwyczaj wykorzystywane jest oświetlenie sceniczne LED w postaci projektorów profilowych o minimum dwóch soczewkach, wyposażonych w dodatkowe nakładki umożliwiające uzyskanie określonych kształtów. Często stosowanym rodzajem lamp scenicznych są naświetlacze - zazwyczaj stosowane podczas powstawania filmów lub programów telewizyjnych i dedykowane dużym powierzchniom. Wyróżnić można tu naświetlacze symetryczne i asymetryczne. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego oświetlenia na ważną imprezę lub koncert, dobrym rozwiązaniem będą reflektory automatyczne, które poruszają się automatycznie i charakteryzują się perfekcyjną optyką. Odpowiednio dopasowane oświetlenie imprez, oświetlenie estradowe odgrywa ważną rolę w ogólnym odbiorze wydarzenia, dlatego w asortymencie naszego sklepu znaleźć można różnorodne modele lamp estradowych, które mają konkretne przeznaczenie. Jako specjaliści chętnie służymy radą podczas wyboru konkretnego asortymentu i dopasowaniu go do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

  Oświetlenie imprez, oświetlenie estradowe wymagają odpowiedniego sprzętu. Jeśli poszukujesz profesjonalnych akcesoriów oświetleniowych renomowanych firm, zapoznaj się z naszą ofertą, w której znaleźć można wielofunkcyjne lampy sceniczne.

 • Lasery dyskotekowe

  Lasery dyskotekowe to jedna z najbardziej popularnych form urozmaicenia każdej imprezy. Efekty świetlne, jakie zapewniają światła dyskotekowe, wprowadzają wyjątkowy klimat, zachęcając do zabawy. Mając na uwadze stale rosnące zainteresowanie tego typu sprzętem, oferta sklepu muzycznego Gama24.pl powiększyła się o lasery dyskotekowe zapewniające rozmaite efekty. 

  Lasery dyskotekowe - co warto wiedzieć?

  Światła laserowe dyskotekowe idealnie sprawdzają się na dyskotekach, jak i domówkach, stanowiąc wyjątkowe urozmaicenie imprezy i niebanalne oświetlenie wnętrza sali. Laser dyskotekowy charakteryzuje się dużym pokryciem sali oraz zasięgiem działania za pośrednictwem wysyłania sterowanych wiązek różnokolorowych świateł. W zależności od modelu lasery dyskotekowe posiadają różne rodzaje wgranych animacji i trybów pracy, jak reakcja na dźwięk, sterowanie przez ILDA, czy tryb DMX 512, który usprawnia pracę świateł dyskotekowych, wzmacniając ich działanie. W asortymencie naszego sklepu Gama24.pl znaleźć można zarówno klasyczne lasery dyskotekowe, wyposażone w wiele źródeł światła, wersje miniaturowe, jak i laser dla DJ. Dzięki zróżnowanemu asortymentowi oraz produktom renomowanych i sprawdzonych marek takich jak Stage Line, KAM, czy LSE, każdy znajdzie coś dla siebie - bez względu na to, czy poszukuje sprzętu do użytku domowego, czy profesjonalnych laserów dyskotekowych do klubu. 

  Lasery dyskotekowe - jak wybrać?

  Stając przed wyborem świateł dyskotekowych, warto zwrócić uwagę na kluczowe parametry, do których zalicza się moc wiązki laserowej, liczba kolorów świateł, efekty wizualne (tu wyróżnić można między innymi laser dyskotekowy dyfrakcyjny i skanujący) oraz rodzaj sterowania, dostosowując go do własnych potrzeb i specyfiki wykorzystania sprzętu. Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać laser dyskotekowy dyfrakcyjny, czy skanujący, powinieneś wiedzieć, że rodzaje te różnią się efektem wizualnym, jaki zapewniają. Pierwszy z nich charakteryzuje się tym, że światło rozchodzi się na krawędziach przeszkód, jakie spotka na swojej drodze. Z kolei światła laserowe dyskotekowe skanujące zazwyczaj tworzą dwie wiązki światła i poświatę, która “skanuje” bawiących się uczestników wydarzenia. Dla wzmocnienia efektu warto zainwestować również w dymnicę - zestawienie pracy tych dwóch urządzeń zapewnia wyjątkowy klimat.

  Gama24.pl to również sklep z laserami najwyższej jakości, które są dedykowane zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Dzięki rozbudowanej ofercie, w asortymencie znaleźć można światła dyskotekowe gwarantujące różne efekty, co wpływa na bezproblemowe dopasowanie sprzętu do specyfiki miejsca, w jakim będzie wykorzystywany.

 • Kule dyskotekowe...
 • Wytwornice dymu
 • Sterowniki DMX
 • Słuchawki dla DJ
 • Odtwarzacze CD i MP3
 • Gramofony
 • Akcesoria
 • Kontrolery DJ