Akcesoria dla gitarzystów

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
TC PolyTune Zobacz większe

TC PolyTune

REALIZUJEMY NA ZAMÓWIENIE

Cena produktu(brutto):

324,39zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

PolyTune™ jest pierwszym polifonicznym tunerem gitarowym na świecie. Już po pierwszym użyciu zaczniesz zastanawiać się, jak radziłeś sobie bez niego do tej pory.To nie mogło działać – do czasu aż my to zrobiliśmy
Magia działania tego niepozornego urządzenia polega na przełomowym systemie strojenia gitary lub basu, który jest szybki, dokładny i bardzo łatwy w użyciu. Po prostu - uderzasz we wszystkie struny gitary lub basu jednocześnie i od razu widzisz, które struny wymagają dostrojenia! Proste hasło: strum - tune – rock. A znaczy to tyle, że strojenie zajmuje Ci tylko chwilę i w mgnieniu oka możesz powrócić do gry.

Strum - Tune – Rock
To prawdziwy cud dla wszystkich występujących na żywo. Dzięki rewolucyjnemu systemowi pomiaru wysokości / częstotliwości wszystkich strun jednocześnie, muzyk może ocenić i dokonać żądanych poprawek bardzo szybko, bez potrzeby strojenia instrumentu struna po strunie. Publiczność nie chce czekać!

Uniwersalny
Tak samo skuteczny dla gitary i basu, PolyTune™ jest również niezwykle elastyczny. „Ton podstawowy” może być ustawiony według Twoich preferencji pomiędzy 435 Hz i 445 Hz. Dzięki temu będziesz mógł dostosować swój strój [i nie chodzi nam o ubranie…] do innych muzyków w Twoim zespole, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Drop it like it's hot
Jeśli jesteś gitarzystą, który stosuje czasem niestandardowe strojenie, ta kostka jest dla Ciebie, umożliwiając dostrajanie od E aż do niskiego B. Bez względu na rodzaj tonacji czy stroju, PolyTune™ będzie w swoim żywiole, umożliwiając Ci utrzymanie właściwego stroju z bardzo wysoką precyzją +/-1 cent (1/100 półtonu czyli ok. 0,2 Hz! w przypadku najniższej struny E)

Tradycyjnie też można
Oprócz polifonicznego, PolyTune™ posiada również tuner chromatyczny [czyli tradycyjny], którego dokładność może sięgać +/- 0,5 centa. Co prawda trudno nam sobie wyobrazić, że będziesz chciał stroić „w starym stylu”, ale jeśli chcesz, to proszę bardzo ;-)

Tryby strojenia
Możemy pracować z dwoma różnymi trybami tunera chromatycznego, dostosowując się do Twoich preferencji i potrzeb. Tryb Needle [igła] jest przeznaczony dla tych, którzy przywykli do klasycznego widoku tunera. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć nieco więcej informacji w czasie rzeczywistym dołączyliśmy tryb Stream, który dokonuje pomiaru najmniejszych różnic tonu ukazując je na wyświetlaczu w postaci obracających się znaków. Zobaczysz – zrozumiesz.

Magnetyczne strojenie
Urządzenie błyskawicznie dobiera prawidłowe parametry pracy w zależności od tego, jak „daleko” od prawidłowego stroju znajduje się dana struna. Jeśli jest bliżej, wirtualna wskazówka pracuje wolniej i precyzyjniej ułatwiając proces strojenia.


MonoPoly
Niezwykłą cechą urządzenia jest tu automatyczny tryb przełączania z trybu polifonicznego do chromatycznego. PolyTune™ automatycznie sam przestawia się we właściwy tryb w zależności czy uderzasz w jedną czy we wszystkie struny. Genialne!Piękny umysł
Oczywiście wszystkie te doskonałe cechy nie byłyby wiele warte, gdyby wprowadzanie i zapamiętywanie ustawień było skomplikowanym i żmudnym procesem. W przeciwieństwie do większości innych tunerów PolyTune™ zapamiętuje Twoje preferencje tylko i wyłącznie na podstawie sposobu jego użytkowania. Od wyboru częstotliwości odniesienia po tryb dostrajania - wszystko jest przechowywane w pamięci urządzenia nawet po wyłączeniu zasilania.
Podłączenie zasilania i ponowne uruchomienie tunera powoduje wyświetlenie informacji przedstawiające zapamiętane ustawienia.

Strojenie jak należy
PolyTune™ to przełom, to najnowocześniejsze narzędzie do dostrajania gitary przy wyeliminowaniu wad innych tunerów. Tunery są niezbędne, są z nami od 30 lat i poczuliśmy że nadeszła pora stworzyć coś dla współczesnego gitarzysty.

Projekt gdzie spotyka się piękno i technologia
Oprócz najnowocześniejszych cech drzemiących wewnątrz urządzenia, naszą uwagę poświęciliśmy również wyglądowi zewnętrznemu, którego design jest godny technologii zaimplementowanej wewnątrz.

Potęga innowacji wyświetlacza
Szybkie spojrzenie na wyświetlacz PolyTune™ i od razu staje się jasne [nomen omen], że wyprzedza on o lata współczesne tunery. Gitarzyści występujący na scenie dobrze wiedzą o co chodzi – problemy z odczytaniem wskazań wyświetlacza spowodowane refleksami światła słonecznego lub nadgorliwością inżyniera oświetlenia, a także dym sceniczny mogą być prawdziwą zmorą.

PolyTune™ oferuje niespotykaną czytelność wyświetlacza dzięki wbudowanemu czujnikowi, który mierzy warunki otoczenia i odpowiednio dopasowuje jasność LED.Co zawiera matryca?
PolyTune™ posiada 17 „podstawowych” diod LED pozwalających osiągnąć wyższą rozdzielczość, jasność i ostrość zapewniając świetną widoczność w każdych warunkach i w każdym momencie. To z kolei gwarantuje efektywność strojenia, a to warte jest każdych pieniędzy. Dodatkowo mamy do dyspozycji 100 LED'ów, które dostarczają dodatkowych informacji bez konieczności sięgania po instrukcję obsługi.

Rozmiar ma znaczenie
PolyTune™ rozjaśni każdy pedalboard i nie mówimy tu o diodach LED. Sprzęt wygląda super i znacznie drożej niż kosztuje ;-) Gwarantujemy Ci, że będzie ozdobą Twojego pedalboardu!

Mocarne zasilanie
Wymiana baterii jest niezwykle prosta dzięki jednośrubowemu dostępowi do komory bateryjnej, a kiedy PolyTune™ jest zasilany z zasilacza 9V, to wbudowane wyjście napięciowe może posłużyć do zasilenia innych kostek Twojego zestawu.


True Bypass
True Bypass to pewność, że PolyTune™ w najmniejszym stopniu nie wpływa na sygnał i nie „narusza” brzmienia gitary. Gdy go potrzebujesz, stroisz gitarę w cichym trybie, a potem możesz o nim zapomnieć.

Opinie

Napisz opinię

TC PolyTune

TC PolyTune

TC PolyTune

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!