Flety proste i poprzeczne

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
Fletnia Pana GIBONUS FP-15 Zobacz większe

Fletnia Pana GIBONUS FP-15

Fletnia Pana GIBONUS FP-15

Fletnia 15-głosowa

Więcej szczegółów

REALIZUJEMY NA ZAMÓWIENIE

Cena produktu(brutto):

191,06zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

  • 15-głosowa
  • drewniana -wykonnana z impregowanego jaworu z opaską mahoniową,
  • Tonacja: G
  • Skala: g1-g3.

Nazwa „fletnia pana” brzmi bardzo egzotycznie, jednak instrument staje się znacznie bardziej swojski jeśli nazwiemy go piszczałkami, co również jest prawidłową nazwą. Instrument ten zbudowany jest z drewnianych rurek połączonych ze sobą, a gra się na nim poprzez dmuchnięcie w wybraną rurkę. Już sama nazwa „piszczałki” może nas naprowadzić na to jakiego dźwięku możemy się spodziewać. Jest on wysoki, piszczący, ale także bardzo przyjemny. Wpływ na brzmienie tego instrumentu ma gatunek drewna użyty do produkcji. W tym przypadku jest to klon górski, który oferuje jasne, bardzo czyste i naturalne brzmienie. Model ten został stworzony z myślą o osobach które dopiero rozpoczynają naukę gry na fletni, lub osobach, które poszukują bardzo oryginalnego instrumentu do gry lub nagrywania. Fletnia pana doskonale sprawdza się jako dodatkowy instrument w trakcie sesji nagraniowych, szczególnie jeśli zajmujemy się nagrywaniem instrumentów akustycznych. Jej brzmienie i konstrukcja pozwala na grę melodii lub tła dla innych instrumentów. Jeśli szukamy ciekawego instrumentu muzycznego i gustujemy w instrumentach dętych, to fletnia pana z pewnością będzie dobrym wyborem.

Fletnia Pana Gibonus FP-15 jest instrumentem w całości wykonanym w polskiej fabryce instrumentów. Piszczałki zostały wykonane z wysokiej jakości klonu górskiego, dzięki czemu możemy cieszyć się bardzo klarownym, jasnym dźwiękiem, bardzo charakterystycznym dla tego typu instrumentów. Model FP-15 został skonstruowany z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają naukę gry na fletni, lub szukają stosunkowo niedrogiego instrumentu charakteryzującego się bogatym, naturalnym brzmieniem. Całość jest również bardzo solidna, ponieważ rurki zostały ze sobą sklejone oraz połączone mahoniowym łącznikiem. Model ten posiada 15 piszczałek, oraz tonację G. Fletnia Pana jest uznawana za jeden z najstarszych instrumentów dętych, lecz pomimo swojego wieku i bardzo bogatej historii jej konstrukcja pozostała w niemal niezmienionej formie. Poszczególne modele różnią się od siebie skalą, tonacją lub kształtem, lecz konstrukcja pozostaje taka sama. Instrument ten jest bardzo charakterystyczny i sprawdza się zarówno w grze solo, jak i jako instrument towarzyszący innym instrumentom akustycznym. Wówczas może być używany w wielu gatunkach muzycznych. Jeśli szukamy niestandardowego, oryginalnego i bardzo przyjemnego brzmienia, fletnia pana będzie bardzo dobrym wyborem.

Opinie

Napisz opinię

Fletnia Pana GIBONUS FP-15

Fletnia Pana GIBONUS FP-15

Fletnia 15-głosowa

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!