Miksery dźwięku

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
Obniżka! YAMAHA MG-82cx Zobacz większe

YAMAHA MG-82cx - mikser dźwięku

YAMAHA MG-82cx

Produkt na zamówienie

Cena produktu(brutto):

632,58zł

-91,00zł

723,58zł brutto

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

W związku z silnie rosnącym zapotrzebowaniem rynku na miksery małego i średniego formatu, firma Yamaha zdecydowała się wypuścić serię analogowych mikserów, które sprawdziłyby się w wielu zastosowaniach: systemy nagłośnieniowe PA, studia projektowe, szkoły muzyczne, domy modlitw. Seria składa się z z modeli o różnej liczbie wejść, rozmiarów i funkcji.

Yamaha nie jest zwyczajną firmą. Należy do tej niewielkiej liczby firm, które mogą twierdzić, że są absolutnie „zaangażowane muzycznie”. Tworzymy wspaniałe instrumenty muzyczne od ponad 100 lat, wiodące miksery foniczne od ponad 30 lat, topowe cyfrowe miksery i sprzęt do produkcji muzyki od ponad 15 lat. W dziedzinie systemów nagłośnieniowych 30 lat to szmat czasu. Tak na prawdę, 30 lat to praktycznie cały okres historii systemów nagłośnieniowych, w którym cały czas uczestniczymy. Innowacje, a w wielu przypadkach także określanie przyszłości rozwoju nowoczesnych mikserów.

Co więcej, ciągle w tym „jesteśmy” i mamy zaszczyt zaprezentować nową serię konsolet mikserskich – MG, w skład której wchodzi sześć modeli, różniących się rozmiarem – od małych 10-kanałowych/2-grupowych modeli do bardzo elastycznych 32-kanałowych/14-grupowych z imponującym wyborem wbudowanych efektów. W żadnym przypadku nie godzono się na kompromisy. Miksery MG są tak zbudowane, aby dostarczyć wspaniały dźwięk, pełną kontrolę i większą niezawodność. W istocie, poddawane są one tym samym rygorystycznym testom jakości i niezawodności co światowej klasy konsole mikserskie z serii PM. Jednocześnie, czerpiąc wszelkie możliwości, które dostarcza nam najnowocześniejsza technologia firmy Yamaha oraz techniki produkcji, byliśmy w stanie wyposażyć te wspaniałe miksery w więcej wartościowych cech niż znalazłbyś gdziekolwiek indziej. W skrócie, modele serii MG oferują wyjątkową jakość i moc miksowania przy niezwykłych cenach.

Specyfikacja:

MG82CX jest wyposażony w dwa wejścia mono mikrofon/line, trzy wejścia stereo typu line, z których dwa oferują możliwości podłączenia mikrofonu.

Duża różnorodność złącz wejściowych
W złącza Balanced XLR są wyposażone dwa wejścia mono oraz dwa z wejść stereo (w sumie cztery złącza XLR). Dwa z kanałów stereo mogą działać jako monofoniczne wejścia mikrofonowe poprzez złącza XLR lub Jack. Pozostałe wejścia stereo są w modelu MG82CX są wyposażone zarówno w złącze typu jack jak i złącze chinch. Oddzielne wejście stereo 2TR ze złączem chinch zostało wprowadzone dla niezależnych sygnałów z odtwarzaczy CD lub podobnych źródeł.

Cztery nisko-szumowe, wysokiej jakości preampy mikrofonowe
Mikrofonowe preampy w które wyposażone są dwa kanały mono oraz dwa z czterech kanałów stereo, byłoby warte ceny samego modelu jeśli sprzedawane byłyby oddzielnie. Te wysokiej jakości wzmacniacze oferują najlepszą jakość dla dowolnego dynamicznego lub pojemnościowego mikrofonu.

Phantom Power
Wszystkie mikrofonowe preampy są wyposażone w funkcje Phantom Power dla mikrofonów pojemnościowych. Pojedynczy przełącznik włącza lub wyłącza funkcję Phantom Power dla wszystkich kanałów.

3-zakresowe korektory kanałów (Channel EQ) oraz filtry górno-przepustowe (HPF)
3-zakresowe korektory, w które wyposażone są wszystkie kanały wejściowe, są kolejnym narzędziem, dzięki któremu możesz tworzyć czyste, profesjonalne miksy. Wszystkie kanały mikrofonowe mono są również wyposażone w filtry górno-przepustowe, które mogą być użyte do usunięcia niepotrzebnych szumów w niskich częstotliwościach.

Opinie

Napisz opinię

YAMAHA MG-82cx - mikser dźwięku

YAMAHA MG-82cx - mikser dźwięku

Mikser

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!