Procesory sygnałowe

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
TC M350 Zobacz większe

TC M350

REALIZUJEMY NA ZAMÓWIENIE. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny.

Cena produktu(brutto):

682,11zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

M350 - Podwójny Procesor Pogłosowo-EfektowyM350 to niezwykle przyjazny w obsłudze podwójny procesor pogłosowo-efektowy przeznaczony do montażu w racku, który świetnie sprawdzi się zarówno w studiu, jak i na scenie. Wyposażono go w 15 nowych algorytmów pogłosowych wysokiej jakości, charakterystycznej dla produktów firmy TC Electronic oraz 15 efektów uniwersalnych, w tym efekty opóźnieniowe, modulacyjne i kompresory. Razem z procesorem użytkownik otrzymuje dedykowany edytor programowy zgodny z formatami VST/AU, który pozwala na integrację procesora z komputerowym systemem DAW. Dzięki temu ustawianie parametrów i przywoływanie presetów jest w pełni automatyczne i może odbywać się w czasie rzeczywistym. Na pokładzie urządzenia zainstalowano 24-bitowe przetworniki a/c i c/a odpowiedzialne za nienaganne brzmienie pogłosów TC i innych efektów.

Wybór efektów
Wśród pogłosów zapisanych w M350 znajdziemy: Classic TC Hall, Cathedral, Ambience, Room oraz pogłosy typu Plate i Spring. Ponadto są tu: kompresory, efekty modulacyjne i różne odmiany efektu Delay.

Zoptymalizowane presety
W pamięci zapisano 256 presetów fabrycznych pokrywających szeroki zakres zastosowań i przystosowanych do pracy z najróżniejszymi sygnałami audio. Razem z 99 miejscami na ustawienia użytkownika mamy dostęp aż do 355 programów.

Łatwy dostęp do parametrów z poziomu płyty czołowej
M350 został zaprojektowany pod kątem jak najprostszej obsługi, z tego też powodu zarówno wybór pogłosów, jak i innych efektów oraz dostęp do ich ustawień jest możliwy bezpośrednio z poziomu płyty czołowej. Dzięki temu ustawianie parametrów procesora odbywa się bezproblemowo niezależnie od tego, w jakich warunkach przyjdzie nam pracować.

Idealny do współpracy z komputerem!
Za pośrednictwem dołączonego oprogramowania, które może pracować zarówno jako samodzielna aplikacja, jak i jako plug-in VST/AU, użytkownik może kontrolować i edytować parametry M350 z poziomu komputera.

Różnorodność wejść i wyjść
Automatyczne, 24-bitowe wejście S/PDIF zapewnia profesjonalne przesyłanie sygnałów niezależnie od aplikacji. M350 jest również wyposażony w czytelny wyświetlacz presetów, wejście i wyjście MIDI oraz możliwość synchronizacji z zegarem MIDI lub tempem wystukanym za pośrednictwem funkcji Tap Tempo. Urządzenie ponadto wyposażono w globalną funkcję Bypass.

Podstawowe cechy:
Pełna integracja z komputerowymi systemami DAW za pośrednictwem edytora programowego zgodnego z VST/AU
15 naturalnie brzmiących, stereofonicznych pogłosów
15 legendarnych efektów TC
5-sekundowy Delay
256 presetów dla sekcji Reverb i Multi-Effect + 99 miejsc na ustawienia użytkownika, razem 355 programów
Zasilanie sieciowe bez konieczności używania zewnętrznego zasilacza
Podwójne, szeregowe ustawienia send/return
Automatyczne, 24-bitowe wejście i wyjście S/PDIF, częstotliwości próbkowania 44,1 - 48 kHz
Funkcja Tap Tempo

Opinie

Napisz opinię

TC M350

TC M350

TC M350

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!