Akcesoria dla gitarzystów

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT
Nowy AKG WMS 45 Sport Set - Mikrofon bezprzewodowy nagłowny Zobacz większe

AKG WMS 45 Instrumental set Zestaw bezprzewodowy dla gitarzystów / basistów / Do gitary / Do basu

AKG WMS45 Instrumental Set

AKG WMS 45 Sport Set - bezprzewodowy system nagłowny to najnowsze i najprostsze rozwiązanie transmisji bezprzewodowej.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

PRODUKT DOSTĘPNY

Cena produktu(brutto):

808,94zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

Perception Wireless to nowa seria zestawów bezprzewodowych WMS45 (Wireless Microphone System) - uniwersalnych, bardzo funkcjonalnych i prostych w obsłudze narzędzi do pracy z głosem i dźwiękiem. Zaprojektowany dla wokalistów, instrumentalistów, prezenterów i trenerów. Do pracy na scenie, na niewielkich salach konferencyjnych, kościołach, salach sportowych i szkołach.

Producent przewidział dla potrzeb transmisji bezprzewodowej 60 różnych częstotliwości pracy z zakresu 530,025 - 864,900 MHz, pogrupowanych w pięciu pasmach o szerokości do 30MHz. Zestawy są oferowane w dziewięciu wariantach pasm: A / B1-B2 / C1-C2-C3 / D / U1-U2, w każdym do 8 różnych częstotliwości do wyboru. Użytkownik ustala częstotliwość pracy przyciskiem na obudowie odbiornika i nadajnika, numer wybieranego kanału widać na wyświetlaczu, na obudowie tych urządzeń. Zasilacze impulsowe SMPS 12V do odbiorników SR45 znajdują się w kompletach, są wyposażone w adaptery z wtyczkami do gniazd zasilania typu amerykańskiego, brytyjskiego i europejskiego. Wszystkie zestawy dostarczane są w kartonowych opakowaniach.

W skład zestawów PW (Perception Wireless) Instrumental Set wchodzą: odbiornik SR45, nadajnik do paska PT45, kable instrument-nadajnik, zasilacz i odpowiedni uchwyt.

Odbiorniki SR45 z zasilaczem impulsowym SMPS 12V pracują w trybie "diversity" i wyposażone są w profesjonalne, symetryczne wyjście męski XLR i niesymetryczne gniazdo Jack 1/4". Poziom sygnału regulowany jest pokrętłem z przodu obudowy od poziomu mikrofonowego do liniowego. Przycisk "Channel" służy do wybierania numeru kanału częstotliwości pracy, widocznego na wyświetlaczu. Dwie kontrolki LED informują o obecności sygnału i o zbyt wysokim poziomie sygnału.

Nadajnik PT45 zasilany jest jedną baterią AA pracującą do 8 godzin, ma trójpozycyjny przełącznik on/mute/off, przełącznik częstotliwości pracy i wyświetlacz numeru wybranego kanału, "męskie" gniazdo mini XLR do podłączenia mikrofonów, elastyczną antenę nadawczą, kontrolkę LED poziomu baterii/akumulatora oraz płynną regulację wzmocnienia sygnału. Z nadajnikiem w komplecie jest uchwyt do paska oraz bateria AA.

Kabel instrumentalny MKGL z zestawu PW Instrumental Set ma długość ok 1m i złącza - duży Jack mono i żeński mini XLR do nadajnika PT45.

Opinie

Napisz opinię

AKG WMS 45 Instrumental set Zestaw bezprzewodowy dla gitarzystów / basistów / Do gitary / Do basu

AKG WMS 45 Instrumental set Zestaw bezprzewodowy dla gitarzystów / basistów / Do gitary / Do basu

AKG WMS 45 Sport Set - bezprzewodowy system nagłowny to najnowsze i najprostsze rozwiązanie transmisji bezprzewodowej.

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!