Mikrofony bezprzewodowe

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

LINE 6 Relay G55

LINE 6 Relay G55

System bezprzewodowy do gitary

Więcej szczegółów

REALIZUJEMY NA ZAMÓWIENIE. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny.

Cena produktu(brutto):

1 264,23zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

System relay G55 oparty na bezprzewodowej technologii czwartej generacji to rewolucyjne rozwiązanie, przeznaczone dla gitarzystów. Urządzenie oferuje wysokiej jakości bezprzewodowy transfer sygnału w kompaktowej formie, która mieści się połowie jednostki rackowej 1/2U. Dzięki niemu, użytkownik może cieszyć się wolnością na scenie bez obaw o utratę jakości sygnału i modyfikację brzmienia.

G55 oferuje 12 kanałów pracy, 24-bitową kwantyzację sygnału bez użycia kompandera (nie obniża dynamiki), pasmo przenoszenia 10Hz - 20 kHz oraz dynamikę sięgającą 117dB (A-ważone), co w efekcie daje rezultat brzmieniowy odpowiadający klasycznej transmisji sygnału z użyciem przewodu elektrycznego.

Pasmo 2.4Ghz - wolność od interferencji
Tradycyjne systemy bezprzewodowe są podatne na interferencje sygnałów telewizyjnych, radiowych oraz innych sygnałów elektromagnetycznych. Relay G55 pracuje w paśmie 24Ghz, które eliminuje ryzyko jakichkolwiek zakłóceń transmisji sygnału. Dzięki temu możesz teraz skupić się jedynie na grze, bez obaw że coś pójdzie nie tak.

Zaawansowane zabezpieczenia sygnału audo
Ekskluzywne technologie Line 6 idealnie chronią sygnał przed zakłóceniami RF. Zaawansowane kodowanie DCL (Digital Channel Lock) czyni system XD-V55 zupełnie niewrażliwym na sygnały oscylujące w okolicach 2.4 GHz. Tym samym, transmisja danych jest stabilna przez cały czas użytkowania systemu.

Pasmo wolne od licencji na całym świecie
Kolejnym plusem jest fakt, że na pasmo 2.4 GHz nie jest wymagana licencja. Martwisz się o zakłócenia WiFi 2.4GHz i Bluetooth®? Nie musisz. Cyfrowe systemy bezprzewodowe XD-V używają specjalnie dedykowanych i kodowanych sygnałów. Są kompatybilne z normą FCC. Dzięki temu, Twój sygnał pokona drogę od nadajnika do odbiornika bez najmniejszych zakłóceń w każdej części naszego Globu.

Technologia cyfrowa czwartej generacji
Od dnia swojego debiutu w roku 2008 cyfrowa technologia bezprzewodowa Line 6 otrzymała już wiele nagród. Udowodniła tym samym, że przestarzała technologia analogowa nie jest już jedyną opcją. Czwarta Generacja cyfrowej technologii bezprzewodowej Line 6 ponownie podwyższa poprzeczkę, a to za sprawą swojej niezawodności i jakości dźwięku.

Symulacja brzmienia przewodu
Używanie klasycznych przewodów powoduje ograniczenie zasięgu pracy, ale jednocześnie kreuje unikalny charakter brzmieniowy posiadanego systemu. Technologia Cable Tone zastosowana w systemie Relay G55 symuluje subtelne filtrowanie pasma - charakterystyce amplitudowo-częstotliwościowej przewodu o długości ośmiu metrów.

Szybka konfiguracja
Relay G55, podobnie jak inne systemy Line 6 jest bardzo łatwy w obsłudze, a pełna konfiguracja urządzenia nie sprawi problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dwunastu dostępnych kanałów oraz zsynchronizujesz nadajnik z odbiornikiem.

Jakość dźwięku niezależna od odległości
Cyfrowa technologia omija utrudnienia związane z odległością. Kodowany sygnał brzmi tak samo zarówno z odległości 2 metrów oraz przy dystansie, sięgającym 90 metrów. Dystans pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem nie zmienia w żaden sposób jakości słyszanego sygnału i nie obniża jego odporności na zakłócenia.

Elastyczność łączenia wielu urządzeń
Możliwe jest bezkolizyjne zestawienie aż 12 systemów Line 6 Relay G55 jednocześnie! Wystarczy dla każdego pojedynczego modułu zdefiniować inny kanał, aby praca na scenie przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Line 6 Relay G55 dysponuje bardzo czytelną sygnalizacją na nadajniku oraz odbiorniku. Pozwala to w pełni kontrolować wybór aktywnego kanału, stan baterii oraz poziom sygnału. Możliwe jest również jednoczesne stosowanie G55 w zestawieniu z innymi systemami Line 6 takimi jak: Relay G30, G50, G55 i XD-V35, XD-V55 oraz XD-V75.
(kompatybilne urządzenia muszą pracować tym samym trybie RF)

Sceniczny standard
Każde urządzenia spod znaku Relay G55 spełnia najwyższe standardy jakości i wytrzymałości, zapewniając stuprocentową niezawodność podczas każdego występu! Nadajnik oraz odbiornik zostały wykonane z aluminium i poliwęglanów. Dzięki temu spełniają najwyższe wymagania wytrzymałościowe, przy zachowaniu niezwykle niskiej wagi.

Specyfikacja:
- opatentowana technologia czwartej generacji
- stalowa obudowa 1/2U
- wytrzymały nadajnik Body Pack
- 24-bitowa konwersja sygnału
- pasmo przenoszenia 10Hz - 20kHz
- dynamika: 117dB
- pasmo nadawania: 2.4GHz, wolne od interferencji z innymi sygnałami
- możliwość pracy 12 nadajników jednocześnie
- DCL (Digital Channel Lock) - system ochrony sygnału przed zakłóceniami
- zasięg: 90m
- symulacja rzeczywistego przewodu gitarowego o długości 8 metrów
- wyjścia: XLR i jack 1/4"

Opinie

Napisz opinię

LINE 6 Relay G55

LINE 6 Relay G55

System bezprzewodowy do gitary

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!