Mikrofony studyjne

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

M-AUDIO UBER MIC – Mikrofon USB

3-kapsułowy mikrofon pojemnościowy USB, kompatybilny z PC/ Mac/ iOS, przetwornik 16-bity/ 48kHz, 4 charakterystyki kierunkowości, wyjście słuchawkowe z regulacją głośności, przycisk mute, regulacja poziomu wybranego kontrolera, wyświetlacz LED

Więcej szczegółów

Oczekujemy na dostawę.

Cena produktu(brutto):

405,69zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

Główne cechy:
Łatwa, intuicyjna obsługa dla wszelkich zastosowań,
Szerokie pasmo przenoszenia 30–20 000 Hz zapewnia szczegółowe, naturalne brzmienie,
3-kapsułowy mikrofon pojemnościowy, w tym jednopunktowe stereo,
Wybór jednej z 4 charakterystyk kierunkowości do uzyskania idealnych nagrań,
Charakterystyki kierunkowości: kardioidalna, ósemkowa, wszechkierunkowa i stereo,
Wyjście słuchawkowe 1/8” i wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy,
Regulacja miksu USB/direct (sygnał bezpośredni) i regulacja głośności mikrofonu umożliwia nagrywanie i monitorowanie bez latencji,
Przycisk do wyciszania mikrofonu zapewnia prywatność,
Wyświetlacz LCD pokazuje charakterystykę kierunkowości i regulację poziomu aktualnie wybranego poziomu/kontrolera,
Studyjna jakość nagrywania i odtwarzania pozwalająca uzyskać dokładną reprodukcję dźwięku,
Wygodny montaż biurkowy z gwintowaną wkładką do opcjonalnego montażu na statywie mikrofonowym,
Zintegrowany statyw z łatwością dopasowuje się do każdej konfiguracji.

Mikrofon
Typ: 3-kapsułowy mikrofon pojemnościowy USB,
Rozmiar kapsuły: 16 mm,
Charakterystyki kierunkowości: Ósemkowa, kardioidalna, dookolna i stereo,
Pasmo przenoszenia: 30 Hz – 20 kHz,
Czułość: -45 dB (0 dB = 1V/Pa przy 1 kHz),
SNR: 110 dB,
Maksymalny poziom SPL: 120 dB (THD <1%, 1 kHz).

Wyjście słuchawkowe
Impedancja: 10 Ω,
Moc wyjściowa: 30 mW (@48Ω),
THD: 0/03%,
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz,
SNR: 110 dB.

Dane ogólne:

Złącza:
– 1 wyjście słuchawkowe – TRS/jack stereo 1/8″ (3,5 mm),
– 1 port mini-USB,
– 1 punkt mocowania 5/8”-27,
Zasilanie: przez mini-USB.
Wymiary: 11,4 x 27,3 cm (śr. x wys.; ze zintegrowanym statywem),
Waga: 1,8 kg (mikrofon i zintegrowany statyw), 0,7 kg (sam mikrofon), 1,0 kg (sam zintegrowany statyw),
Wymagania:
– minimalne wymagania systemowe: Windows: 7 (32 lub 64 bitowy), OS X: 10.10.5,
– zgodny z komputerami PC i Mac, nie wymaga sterownika.

OPIS SZCZEGÓŁOWY:

Ułatwione nagrywanie!
Uber Mic to idealna konfiguracja dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z nagrywaniem – bez względu na to, czy jest to nagrywanie instrumentów akustycznych i wokali, rejestracja krystalicznie czystego dźwięku do podcastów i nadawania, czy po prostu przeniesienie doświadczeń związanych z graniem w gry na wyższy poziom. Uber Mic robi to wszystko – już teraz zacznij nagrywać, przesyłać strumieniowo i nadawać!

Mikrofon do wszystkiego
Krystalicznie czyste nagrywanie wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Wielkomembranowy, 3-kapsułowy mikrofon pojemnościowy Uber Mic jest idealny do podcastów lub nagrywania wysokiej jakości dźwięku m.in. wokalu i instrumentów (w tym perkusyjnych). Dzięki wyborowi czterech charakterystyk kierunkowości: kardioidalnej, dookolnej, ósemkowej i jednopunktowej stereo, Uber Mic jest przygotowany na każdą sytuację związaną z nagrywaniem.

Kardioidalna charakterystyka kierunkowości jest idealna do nagrywania pojedynczych źródeł dźwięku, eliminująca niechciane odbicia pomieszczenia i szum otoczenia,
Wszechkierunkowa (dookolna) charakterystyka kierunkowości daje jednakową czułość pod każdym kątem, zbiera źródła dźwięku ze wszystkich kierunków, idealna do dodawania dźwięku otoczenia lub nagrywania grupy źródeł dźwięku
Ósemkowa charakterystyka kierunkowości daje jednakową czułość po dwóch stronach mikrofonu, idealna do odbierania dwóch niezależnych źródeł dźwięku jednocześnie.
Jednopunktowa stereo charakterystyka kierunkowości odbiera dźwięk od lewej do prawej strony mikrofonu, tworząc prawdziwy obraz stereo.

Studyjna jakość dźwięku
Jakie byłyby Twoje wymagania dotyczące nagrywania, Uber Mic za każdym razem gwarantuje studyjną jakość nagrań. Dzięki przetwornikom A/D, zapewniającym 16-bitową rozdzielczość dźwięku, Twoje nagrania będą wyróżniać się wyjątkowym zakresem dynamiki, ujmującym każdy najmniejszy niuans Twojej gry/wokalu. W połączeniu z szerokim pasmem przenoszenia 30-20 000 Hz i maksymalną częstotliwością próbkowania 48 kHz, możesz być pewien, że Twoje nagrania będą całkowicie czyste i wierne w stosunku do oryginalnego źródła dźwięku.

Dotykowa kontrola
Miej bezpośredni kontakt ze swoimi nagraniami! Zestaw sprzętowych regulatorów i przemyślanych opcji podłączania gwarantuje profesjonalne, bezproblemowe odbieranie dźwięku, za każdym razem. Problemy z latencją należą do przeszłości dzięki umieszczonej pod ręką specjalnej regulacji miksu USB/sygnał bezpośredni i regulacji głośności mikrofonu. Nagrywanie i monitoring z zerową latencją to teraz rzeczywistość. Teraz usłyszysz dokładnie to, co nagrywasz w czasie rzeczywistym.

Dzięki przyciskowi do wyciszania mikrofonu i wyjściu słuchawkowemu z wewnętrznym wzmacniaczem słuchawkowym otrzymujesz również prywatność. Dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi LCD możesz przejąć kontrolę nad swoimi nagraniami i dokonywać precyzyjnych ustawień aktualnie wybranego poziomu oraz konfiguracji charakterystyki kierunkowości. Dzięki Uber Mic masz pod palcami wszystko, czego potrzebujesz do produkcji wysokiej jakości, profesjonalnych nagrań.

Bezproblemowa konfiguracja
Skomplikowane konfiguracje należą do przeszłości. Dzięki specjalnemu statywowi do bardzo wygodnego montażu na biurku oraz gwintowanej wkładce do montażu na ramieniu, Uber Mic jest uniwersalny, w pełni funkcjonalny i imponujący brzmieniowo. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby w zakresie nagrywania, pomyśl o Uber Mic  :)

Opinie

Napisz opinię

M-AUDIO UBER MIC – Mikrofon USB

M-AUDIO UBER MIC – Mikrofon USB

3-kapsułowy mikrofon pojemnościowy USB, kompatybilny z PC/ Mac/ iOS, przetwornik 16-bity/ 48kHz, 4 charakterystyki kierunkowości, wyjście słuchawkowe z regulacją głośności, przycisk mute, regulacja poziomu wybranego kontrolera, wyświetlacz LED

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!