Pianina cyfrowe (elektryczne)

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

KAWAI KDP 120 R - pianino cyfrowe Rosewood ( palisander - ciemny brąz )

KAWAI KDP120 RW

KAWAI KDP120 Rosewood - pianino cyfrowe w kolorze ciemnego palisandru

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie sztuki w magazynie !PRODUKT DOSTĘPNY

Cena produktu(brutto):

3 657,72zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

Doskonały początek przygody z pianinami Kawai

Imponujący nowy przedstawiciel linii pianin cyfrowych Kawai, KDP120 oferuje klawiaturę Responsive Hammer Compact II, piękne brzmienia fortepianu Shigeru Kawai SK-EX, wygodną łączność Bluetooth® i USB oraz obsługę najnowszych aplikacji PianoRemote i PiaBookPlayer, zapewniając komfort i brzmienie fortepianu w przystępnej cenie.


NAJWAŻNIEJSZE

     - 3-czujnikowa klawiatura Responsive Hammer Compact II
     - Dźwięki fortepianu Shigeru Kawai SK-EX, pełne samplowanie 88 klawiszy
     - Potężny 40-watowy wzmacniacz stereo i system głośników
     - Wygodna łączność Bluetooth® MIDI i USB-MIDI

     - Wsparcie dla aplikacji PianoRemote i PiaBookPlayer na iOS / Android
     - Wbudowane etiudy Burgmüllera, Czernego, Beyera i piosenki lekcyjne Alfreda
     - Ulepszony dźwięk słuchawek SHS z ustawieniami typu słuchawek
     - Kompaktowa konstrukcja obudowy dostępna w trzech atrakcyjnych wykończeniach

     

     Klawiatura KDP120 z 88 ważonymi klawiszami reaguje jak pianino akustyczne, a bogate brzmienie fortepianu koncertowego z pewnością inspiruje i robi wrażenie. Instrument jest również wyposażony w łączność Bluetooth®, wbudowane fragmenty lekcji i wygodny rejestrator utworów, co sprawia, że KDP120 jest idealnym wyborem dla początkujących, poszukujących instrumentu początkowego lub bardziej doświadczonych graczy poszukujących drugiego pianina do cichej praktyki ze słuchawkami.


Odczucia

Realistyczna opór i ruch: responsywna klawiatura Hammer Compact II

    Mechanizm klawiatury Responsive Hammer Compact II (RHCII) KDP120 został opracowany, aby oddać charakterystyczny sposób gry akustycznego fortepianu. Oparty na uznanej konstrukcji klawiatury RH, mechanizm bez sprężyn i solidna konstrukcja zapewnia stały ruch w górę i w dół, a ulepszony materiał amortyzujący pomaga zmniejszyć hałas klawiatury, co zapewnia płynne, naturalne i wysoce autentyczne wrażenia z gry na pianinie.


altWażone klawisze fortepianu akustycznego

    Tak jak fortepiany akustyczne wykorzystują cięższe młotki basowe i lżejsze młotki wysokotonowe, tak samo klawiatura RHCII wykorzystuje różne wagi młotków, odpowiednio stopniowane dla każdego zakresu gry.

    Takie szczegóły zapewniają większą stabilność podczas pasaży fortissimo, przy jednoczesnym zachowaniu delikatnej kontroli pianissimo, aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagającego pianisty.


Wykrywanie nacisku trzema czujnikami

    Klawiatura Responsive Hammer Compact II wykorzystuje dokładny system wykrywania naciśnięcia klawiszy z trzema czujnikami, aby zwiększyć realizm gry.

    Dodany trzeci czujnik poprawia responsywność podczas wielokrotnego grania tym samym klawiszem, a w przeciwieństwie do konwencjonalnych dwóch sensorów, które można znaleźć w wielu pianinach cyfrowych, pozwala na stopniowe „warstwowanie” dźwięku pojedynczej nuty bez utraty poprzedniego tonu.

    Technologia akcji Kawai monitoruje również prędkość, z jaką każdy klawisz jest podnoszony, wpływając na charakter uwalniania dźwięków fortepianu i zapewniając większy zakres ekspresji pomiędzy grą staccato i legato.

 
DŹWIĘK

Dźwięk fortepianu: fortepian koncertowy Shigeru Kawai SK-EX

    Fortepian koncertowy Shigeru Kawai SK-EX został zaprojektowany jako kolejny krok w rozwoju sztuki gry na fortepianie. Zdobywając reputację „pierwszego fortepianu Japonii”, zdobi sceny sal koncertowych i instytucji muzycznych na całym świecie, zdobywając powszechne uznanie za wyjątkową czystość i zakres dynamiki.

    SK-EX był wielokrotnie wybierany przez profesjonalnych pianistów na tak prestiżowych imprezach, jak międzynarodowe konkursy pianistyczne im. Fryderyka Chopina, Czajkowskiego i Rubensteina. Dzięki naprawdę wspaniałemu brzmieniu i cudownie czułej charakterystyce, SK-EX można najlepiej opisać jednym słowem - nieporównywalny.


Prawdziwy charakter w każdej nucie

    Pianino cyfrowe KDP120 przechwytuje piękny dźwięk wysoko cenionego fortepianu koncertowego Kawai, a wszystkie 88 klawiszy tego wyjątkowego instrumentu zostało skrupulatnie nagrane, przeanalizowane i wiernie odtworzone przy użyciu zaawansowanej technologii obrazowania harmonicznego.

    Nagrywanie każdego klawisza z osobna w ten sposób zachowuje bogaty charakter harmoniczny fortepianu koncertowego SK-EX i gwarantuje, że dźwięk słyszalny podczas gry na którymkolwiek z ważonych klawiszy KDP120 jest wiernym odzwierciedleniem oryginalnego źródła akustycznego.


Technologia obrazowania harmonicznego

    Podczas gry na dobrym pianinie siła nacisku na klawiaturę wpływa nie tylko na głośność wytwarzanego dźwięku, ale także na unikalny charakter tonalny każdej nuty. Dlatego też, aby stworzyć realistyczny portret akustyczny fortepianu koncertowego SK-EX, nie tylko każdy klawisz jest nagrywany indywidualnie, ale także w różnych głośnościach, od delikatnego pianissimo do grzmiącego fortissimo.

    KDP120 oferuje bardzo szczegółowy portret akustyczny, wykorzystując zastrzeżoną technologię dźwięku Harmonic Imaging firmy Kawai, aby zapewnić płynne przejścia tonalne na całej klawiaturze i w całym zakresie dynamiki.


Realistyczny pogłos

    Potężny silnik efektów cyfrowych KDP120 dodatkowo wzmacnia podstawowe dźwięki instrumentu, stosując dodatkowe efekty pogłosu, które symulują środowisko akustyczne pokoju recitalowego, sceny na żywo lub sali koncertowej, ożywiając występy.

    Rezultatem jest bogate, żywe brzmienie fortepianu, które zapewnia zapierający dech w piersiach realizm i autentyczność.


Imponujący system głośników
(z funkcją Low Volume Balance)


    System głośników stereo KDP120 zapewnia imponującą moc wyjściową 40 ​​W, zapewniając więcej niż wystarczającą moc, aby wypełnić średniej wielkości pomieszczenie pięknymi dźwiękami fortepianu Shigeru Kawai.

    Co więcej, podczas odtwarzania przez głośniki przy zmniejszonym ustawieniu głośności (aby nie przeszkadzać członkom rodziny), funkcja Low Volume Balance KDP120 inteligentnie dostosowuje charakterystykę klawiatury i brzmienia fortepianu, umożliwiając płynne i bardziej naturalne granie fragmentów pianissimo.

 
FUNKCJE

Różnorodność pianina cyfrowego: wygoda i elastyczność

    Elegancki KDP120 zawiera również szereg wygodnych funkcji cyfrowych, które uzupełniają autentyczny dotyk klawiatury i bogate brzmienie fortepianu. Wybór różnych brzmień instrumentów, wbudowane utwory lekcyjne oraz możliwość nagrywania i odtwarzania własnego wykonania to tylko niektóre z funkcji dostępnych z dyskretnie umieszczonego panelu sterowania, a funkcje Bluetooth® i USB umożliwiają łatwo podłączony do innych urządzeń.


Zintegrowana łączność Bluetooth®

    Oprócz portu USB-MIDI do łączenia z komputerami, KDP120 oferuje również zintegrowaną technologię Bluetooth MIDI, umożliwiającą bezprzewodową komunikację pianina cyfrowego z obsługiwanymi urządzeniami inteligentnymi.

    Po sparowaniu z laptopem, telefonem lub tabletem, właściciele KDP120 mogą łatwo sterować instrumentem lub wyświetlać notowane partytury wbudowanych utworów lekcyjnych za pomocą dedykowanych aplikacji PianoRemote i PiaBookPlayer. Co więcej, funkcjonalność instrumentu można również rozszerzyć za pomocą szerokiej gamy aplikacji edukacyjnych, wykonawczych i oceniających innych firm - wszystko to bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów czy kabli.


Aplikacja PianoRemote

     KDP120 jest kompatybilny z najnowszą aplikacją sterującą PianoRemote firmy Kawai na iOS i obsługiwane urządzenia z Androidem. Ta aplikacja łączy się z pianinem bezprzewodowo za pośrednictwem zintegrowanej funkcji Bluetooth instrumentu, zapewniając łatwy sposób zmiany dźwięków, dostosowywania ustawień i cieszenia się wbudowaną muzyką z atrakcyjnego interfejsu użytkownika.
alt

 

SPECIFICATIONS

Keyboard・ Responsive Hammer Compact II action
- 88 keys
- Grade-weighted hammers
- Matte key surfaces
- Triple sensor hammer detection
Pedal・ Grand Feel Pedal System
- Damper (with half-pedal support)
- Soft
- Sostenuto
Piano Sound・ Harmonic Imaging (HI)
- 88-key stereo sampling
- SK-EX recording
- 192 note maximum polyphony
Piano Resonance- Damper Resonance
Piano Adjustment・Virtual Technician (13 parameters, via PianoRemote app)
- Touch Curve
- Voicing
- Damper Resonance
- Hammer Delay
- Topboard Simulation
- Decay Time
- Release Time
- Minimum Touch
- Stretch Tuning
- Temperament
- Temperament Key
- Half-Pedal Point
- Soft Pedal Depth

・Virtual Technician Smart Mode (10 presets)
No. of Sounds15 voices
Reverb6 types
Brilliance
Other Effects-
Speakers12 cm x 2
Output Power40 W (20 W × 2)
Headphone EnhancementsSpatial Headphone Sound
Headphone Type
Display-
Key CoverSliding type
Music RestCollapsible type
DimensionsWidth136 cm (53 1/2")
Depth40.5 cm (16")
Height85.5 cm (33 2/3") [music rest flat]
Weight37 kg (81 1/2 lbs.)
Available FinishesPremium Rosewood (KDP120R)
Premium Satin Black (KDP120B)
Premium Satin White (KDP120W)
Basic FunctionsDual
Four Hands
Transpose
Tuning
Low Volume Balance
Internal SongsSound Demo15 songs
Piano Music-
Concert Magic40 songs
Lesson SongsBurgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100)
Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849)
Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101)
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1A
Alfred’s Basic Piano Library Lesson Book Level 1B
Internal RecorderTotal Memoryapproximately 10,000 notes
No. of Songs3 songs
Parts1 part
MetronomeTime Signatures1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8
Drum Rhythms-
Bluetooth *Bluetooth (Ver. 4.1; GATT compatible)
Bluetooth Low Energy MIDI Specification compliant
USB Audio RecorderRecord/Playback-
Other Functions-
App FunctionsPianoRemote (iOS/Android)
PiaBookPlayer (iOS/Android)
Connector JacksHeadphone1 x 1/4", 1 x 1/8" Stereo jacks
MIDIUSB-MIDI, Bluetooth MIDI *
Line Out-
Line In-
USB to Host
USB to Device-
Others-
Power Consumption15 W
PowerPower cable
AC adaptor (PS-154)
 
HeadphonesHeadphone hook
Sheet Music-
OthersOwner's Manual

Opinie

Napisz opinię

KAWAI KDP 120 R - pianino cyfrowe Rosewood ( palisander - ciemny brąz )

KAWAI KDP 120 R - pianino cyfrowe Rosewood ( palisander - ciemny brąz )

KAWAI KDP120 Rosewood - pianino cyfrowe w kolorze ciemnego palisandru

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!