Procesory gitarowe

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

Line6 HELIX - procesor gitarowy

Line6 HELIX

Multiefekt gitarowy Line6 HELIX

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność.

Cena produktu(brutto):

4 795,93zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

Firma Line 6 prezentuje swój najnowszy multiefekt gitarowy HELIX. Każdy element symulowanych wzmacniaczy i efektów zostały pieczołowicie zmierzone i odwzorowane, aby zapewnić jak najbardziej realistyczne brzmienie i "wrażenia z gry".

Wykorzystany najnowszy silnik modelowania HX wykorzystuje podwójną sekcję DSP. Całość obsługiwana jest przez procesory Sharc ADSP-21469 450MHz, które zapewniają szybkie i bezproblemowe działanie urządzenia w każdych warunkach.

W centrum podłogowego procesora umieszczono ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD, dzięki któremu każdy zabieg wykonany w urządzeniu jest przedstawiony użytkownikowi w sposób czystry i przejrzysty.

Brzmienia możemy wybieraż w dwóch trybach: Preset lub Stomp. W trybie PRESET do wyboru mamy 8 trybów na bank, natomiast w trybie Stomp możemy włączyć jednorazowo do 8 indywidualnych efektów.

Wykorzystane w HELIX'ie cyfrowe przetwarzanie sygnału umożliwia jednoczesne wykorzystanie 4 modeli wzmacniaczy i 32 efektów na 4 stereofonicznych, osobnych torach audio. Do każdej linii sygnału można przypisać dowolne jedno z 10 wejść i jedno z 12 wyjść.

Firma Line6 wprowadziła też obsługę odpowiedzi impulsowych (impulsów IR). Są to impulsy symulujące brzmienia kolumn głośnikowych. Warto wiedzieć, że symulacja paczki gitarowej znacznie wpływa na brzmienie całości. HELIX wychodzi naprzeciw żadaniom użytkowników i umożliwia (poza pełną edycją fabrycznych symulacji) tworzenie własnych impulsów! Może przechować 128 symulacji o wielkości 1024 lub 2048 punktów. Jednoczenie w ramach presetu można użyć do 4 presetów jednocześnie co znaczy że z jednego wmacniacza możesz teraz wysyłać sygnał na 4 paczki jednocześnie. Uwalnia to możliwość kreacji swojego własnego, idealnego brzmienia. Z tym produktem już zawsze zabrzmisz tak jak chcesz bez względu na to czy nagrywasz w studiu, grasz próbę czy występujesz na scenie.

Nowatorsko zaprojektowany pedał ekspresji może być wykorzystany m.in jako pedał głośności, kaczki lub sterowania PITCH BENDEM (zakres od -2 do +2 oktaw).

Multiefekt HELIX ma 10 wejśc i 12 wyjść audio. Wejście standardowo pojawia się w linii sygnału to wejście MULTI (Gitara, Variax, Aux). Do tego dostajemy 4 wejścia pętli efektów, stereofoniczne wejście S/PDIF oraz wejście mikrofonowe.

Zastosowane w Helixie cyfrowe pętle efektów (AD/DA) możemy łączyć w dwa tory stereo, albo potraktować jako dodatkowe wejścia/wyjścia. Otrzymujemy też port USB, który oferuje kolejne 8 wejść i 8 wyjść. Co istotne działa bez sterowników z komputerem i np. iPadem.

Do tego wszystkiego mamy dwa dodatkowe gniazda dla pedałów ekspresji, gniazdo sterowania wzmacniaczemm porty MIDI i wyjście CV. Mało???

Specyfikacja:
- Wymiary: 55,8 x 30 x 8,5 cm
- Waga: 6.6 kg
- Wejścia/wyjścia: 10/12
- Komunikacja: USB, AES/EBU, SPDiF, VDI
- Symulacje wzmacniaczy: 45
- Symulacje kolumn: 30
- Symulacje efektów: 70

Opinie

Napisz opinię

Line6 HELIX - procesor gitarowy

Line6 HELIX - procesor gitarowy

Multiefekt gitarowy Line6 HELIX

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!