Procesory gitarowe

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

Kemper Stage Profiler - Procesor podłogowy z profilowaniem brzmień

Kemper Stage Profiler

KEMPER STAGE Profiler - idealne połączenie uznanego cyfrowego wzmacniacza gitarowego KEMPER PROFILER i sterownika PROFILER Remote.

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie

Cena produktu(brutto):

6 096,75zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

KEMPER STAGE PROFILER to jeszcze większa wygoda użytkowania!

Wersja STAGE to kompletna maszyna, która sprawdzi się na scenie w studio i w każdej sytuacji.

Nowe urządzenie bazuje na absolutnym hicie ostatnich lat: Kemper Profiler Amp

Seria Kemper Stage PROFILER to kompletny PROFILER, który oferuje te same funkcje i legendarny dźwięk, co dobrze znany Profiler Head and Rack, a nawet nieco więcej. :)

Potęga multi-efektów i najnowocześniejszy wzmacniacz gitarowy, wyposażony w unikalną technologię PROFILING firmy KEMPER do przechwytywania dźwiękowego DNA dowolnego wzmacniacza gitarowego. Jest również fabrycznie wyposażony w presety setek najlepszych wzmacniaczy gitarowych PROFILE na świecie, stworzonych w doskonałych warunkach w profesjonalnych studiach na całym świecie.

Ta kombinacja PROFILER i Remote pozwala kontrolować, administrować i programować swoje sceny, a także zarządzać przełącznikami Rig i skomplikowanymi parametrami, wszystko w niezrównany, intuicyjny sposób.

Podświetlany wyświetlacz jest odporny na światło słoneczne i jest zaprojektowany do oglądania z dowolnej odległości, w każdych warunkach oświetleniowych! Idealny zarówno na ciemne sceny oraz słoneczne plenery!

Pięć przycisków umożliwia bezpośredni dostęp do pięciu różnych zestawów. Użytkowanie jest banalne: stuknij raz, aby wybrać Rig, a następnie stuknij ponownie, aby wywołać morfing. Całe wykonania można przełączać za pomocą systemu banków procesora.

Cztery Przyciski Efektów można przypisać indywidualnie do Rig. Służą do przełączania efektów przed i po wzmacniaczu, pojedynczo lub w grupach, a także funkcji Action & Freeze, takich jak Delay Infinity. Konfigurowanie ich jest jeszcze łatwiejsze: kliknij przycisk Efekt, wybierz FX, przypisz i gotowe.

Dedykowane przyciski sterują trybem tunera i Looperem, a także wyzwalają Tap Tempo lub inne przypisywane funkcje.

Można podłączyć do czterech pedałów ekspresji, aby kontrolować ciągłe parametry dźwięku. Alternatywnie można podłączyć zewnętrzne przełączniki, aby uzyskać jeszcze więcej funkcji przełączania.

PROFILER Stage ™ posiada dedykowane wyjścia stereo Monitor do sterowania dwoma pełno-zakresowymi lub standardowymi szafkami gitarowymi jednocześnie i niezależnie od bezpośredniego zasilania stereo. Dwie pętle efektów stereo ze zwrotem stereo dla każdego pozwalają na podłączenie zarówno pedałów, jak i efektów studyjnych.

Prezentacja:

https://www.youtube.com/watch?v=LAvNoiVI73g

Opinie

Oceń 
12-04-2023

Mr.

1

  Oceń 
  12-04-2023

  Mr.

  1

   Oceń 
   12-04-2023

   Mr.

   1

    Oceń 
    11-06-2020

    Mega kemper !

    Kemper Stage uzywam od sierpnia 2019, I tak naprawdę po takim czasie można napisać słuszna recenzje. Sprzęt zrobił na mnie wrażenie od samego początku ale to co można osiągnąć po pewnym czasie, kiedy wgramy profesjonalne profile to naprawdę szczena opada :) do tego banalna obsługa takiego sorzetu jest dużym plusem oraz solidne wykonanie. Bardzo szybko podjąłem decyzje o sprzedaniu lampy i ani chwili nie żałowałem :)
    Zakupi oczywiście dokonałem w Gama Rzeszów :) Gorąco polecam !

     Oceń 
     29-04-2020

     Robi wrażenie !

     Właśnie jestem po kilkugodzinnym teście w sklepie GAMA ( mają od ręki egzemplarz KEMPER Stage do testowania!) i w zasadzie rozpoczynam wyprzedaż swojego pedalboard'a.
     Procesor znakomity i na dzień dobry znajdziemy tyle przydatnych brzmień nawet bez modyfikacji brzmiących zawodowo! To rzadko spotykany fakt, bo z reguły u wszystkich trzeba sobie "ukręcić swoje brzmienie". Tutaj całą robotę zrobili ludzie od Kemper'a! Świetny sprzęt! Wkrótce zakup !!! :)

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Kemper Stage Profiler - Procesor podłogowy z profilowaniem brzmień

      Kemper Stage Profiler - Procesor podłogowy z profilowaniem brzmień

      KEMPER STAGE Profiler - idealne połączenie uznanego cyfrowego wzmacniacza gitarowego KEMPER PROFILER i sterownika PROFILER Remote.

      Produkty powiązane

      Wysyłka

      Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
      Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
      DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
      DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

      * Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!