Procesory wokalne i hamonizery

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

BOSS VE-2 - harmonizer wokalny

BOSS VE-2 harmonizer

Towar chwilowo niedostępny.

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie

Cena produktu(brutto):

649,59zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

STUDYJNEJ JAKOŚCI WOKALE W PROSTEJ DO ZASTOSOWANIA KOSTCE

Łącząc zaawansowane brzmienie z prostotą operowania, VE-2 Vocal Harmonist dostarcza kompletny zestaw efektów dla wszystkich wokalistów, a szczególnie dla tych, którzy występują z gitarą. Ta przenośna, zasilana bateryjnie kostka posiada wszystko co jest potrzebne do tworzenia w każdym miejscu gdzie śpiewasz czystego, studyjnej jakości dźwięku, czy to na scenie koncertowej, czy na ulicy lub podczas ćwiczeń albo zabawy w domu. VE-2 potrafi wyczarować przepiękne harmonie, które podążają za twoim śpiewaniem dzięki wykrywaniu akordów granych na podłączonej gitarze, albo na podstawie akordu wybranego na panelu urządzenia, ewentualnie można połączyć obie metody. Używając tych trzech trybów pracy, tworzenie perfekcyjnych głosów harmonizujących w czasie rzeczywistym jest łatwe, nawet jeśli nie masz doświadczenia ze sprzętem lub teorią muzyczną. Oprócz tworzenia harmonii, VE-2 zapewnia niezbędny zestaw efektów do przetwarzania wokalu, takie jak wysokiej jakości pogłos/delay oraz enhancer z korekcją intonacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo wbudowane złącze USB daje połączenie do komputera i łatwość przechwytywania tego świetnego brzmienia wokalu jaki produkuje VE-2 na potrzeby nagrań muzycznych, video dla serwisów społecznościowych i do innych zastosowań.

-Łatwy w obsłudze pedał do tworzenia harmonii w czasie rzeczywistym z wysokiej jakości efektami i przystępną ceną
-Funkcja Auto Harmony automatycznie wykrywa akordy zagrane na podłączonej gitarze i tworzy perfekcyjnie pasujące -harmonie, nawet podczas zmiany tonacji w środku utworu
-Wokaliści solowi mogą tworzyć harmonię poprzez ustawienia manualne tonacji za pomocą pokrętła
-Tryb hybrydowy tworzy harmonie bazując zarówno na akordach podawanych przez wejście gitarowe jak i ustawieniach manualnych - zaprojektowany dla utworów, w których partia gitarowa przechodzi pomiędzy grą rytmiczną a prowadzącą
-24 rodzaje harmonii do wyboru (12 jedno i dwu głosowych harmonii plus wariacje, które dają jeszcze pełniejsze brzmienie)
-Przyjazny interfejs zapewnia łatwość używania nawet dla wokalistów nie zaznajomionych z używaniem efektów
-Łatwość wybierania efektów pogłosu i delay poprzez jedno pokrętło
-Rozszerzona funkcja kontroli dynamiki i aplikowania subtelnej korekcji intonacji podczas śpiewania
-Trzy pamięci do zapisu własnych ustawień
-Działa na czterech bateriach AA lub z opcjonalnym zasilaczem PSA
-Wejście mikrofonowe XLR z zasilaniem phantom (zasilanie phantom dostępne jest także podczas zasilania bateryjnego)
-Funkcja USB audio dla przechwytywania dźwięku na komputer

Ulepszaj wokal pięknymi harmoniami – po prostu podłącz gitarę i śpiewaj!

Po podłączeniu gitary do harmonizera VE-2, funkcja AUTO HARMONY rozpoznaje akordy oraz tonację, w której grasz i automatycznie generuje właściwą harmonię, gdy śpiewasz – to proste! Jeśli nie grasz na gitarze, do harmonizer może podłączyć się gitarzysta z twojego zespołu lub tonację utworu można ustawić ręcznie, za pomocą potencjometru na panelu przed-nim. Tryb hybrydowy zapewnia to, co najlepsze w obu tych światach, podążając za progresją akordów, granych na gitarze oraz wykonanymi ręcznie ustawieniami. To idealne rozwiązanie, gdy grasz i śpiewasz równocześnie – jeśli akordy gitarowe wyjdą poza tonację, od razu zostaną zastosowane ręcznie wykonane ustawienia. Dzięki tym trzem intuicyjnym metodom jesteś w stanie uzyskać naturalne, stabilne harmonie, bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy o elektronicznym sprzęcie oraz znajomości teorii muzyki.

Różne typy harmonii, dopasowane do dowolnego stylu

Dzięki dwunastu typom harmonii, dostępnym do wyboru w harmonizerze VE-2, masz zawsze pewność, że odnajdziesz taką, która będzie dopasowana do stylu granej muzyki. Typy harmonii można łatwo wybierać za pomocą dedykowanego przełącznika na panelu przednim, a wśród nich są harmonie jedno- lub dwugłosowe o różnych interwałach poniżej i/lub powyżej głosu wokalisty. Ponadto każdy typ posiada wariację, oferującą kolejne głosy w celu uzyskania jeszcze pełniejszych harmonii. Od lekko ubarwionego po bogate brzmienie zespołowe, dzięki harmonizerowi VE-2 tworzenie imponujących harmonii jest proste.

Przyjazny interfejs użytkownika upraszcza obsługę

Harmonizer VE-2 jest niesamowicie intuicyjny, nawet dla wokalistów, którzy nie mają do-świadczenia w używaniu takiego sprzętu. Oparte na przyciskach i potencjometrach sterowanie sprawia, że wspaniałe brzmienia można uzyskać w prosty sposób, natomiast poręczne wskaźniki diodowe pokazują na pierwszy rzut oka bieżące ustawienia. Zintegrowany, wielofunkcyjny przełącznik nożny umożliwia włączanie i wyłączanie harmonii lub całkowite omijanie harmonizer VE-2 podczas gry, a jeśli zachodzi potrzeba, to istnieje możliwość podłączenia nawet dwóch, opcjonalnych przełączników nożnych. Ponadto w pamięci wewnętrznej można zachować trzy ulubione brzmienia i wywoływać naciśnięciem jednego przycisku.

Podstawy uzyskania pierwszorzędnego wokalu z jednego, kompaktowego pedału

Nie musisz już więcej polegać na inżynierze dźwięku, aby twój głos brzmiał wspaniale – wszystko, co potrzebujesz, znajduje się w harmonizerze VE-2. Potencjometr [ECHO] oferuje wysokiej jakości pogłos lub linię opóźniającą albo połączenie tych dwóch efektów, a wszystko intuicyjnie regulowane dedykowanym potencjometrem. Naciśnięcie jeden raz przycisku [ENHANCE] powoduje, że wokal nabiera bardziej dopracowanego, studyjnego brzmienia, a drugie naciśnięcie poprawia trochę wysokość dźwięków w celu zapewnienia stabilnej harmonii. Do wejścia XLR można podłączać mikrofony różnego typu, w tym studyjnej jakości mikrofony pojemnościowe, wymagające do działania zasilania PHANTOM. Zasilanie PHANTOM jest dostępne nawet wtedy, gdy harmonizer VE-2 pracuje na zasilaniu bateryjnym, umożliwiając korzystanie z mikrofonów pojemnościowych wszędzie tam, gdzie występujesz.

Podłącz komputer i rejestruj wokal

Zazwyczaj rejestrowanie wokalu w generowanymi w czasie rzeczywistym harmoniami i ulepszonym brzmieniem wymaga stosowania skomplikowanego zestawu różnych urządzeń. Ale nie w przypadku harmonizera VE-2! Po prostu kablem USB połącz harmonizer z komputerem i użyj ulubionego oprogramowania do zarejestrowania głosu z harmoniami i efektami. Oprócz zastosowań, związanych z tworzeniem muzyki i pisaniem piosenek, daje to wokalistom również możliwość uzyskania w prosty sposób robiącego wrażenie wokalu, podczas rejestrowania filmów dla portali społecznościowych. Dzięki funkcji LOOPBACK można miksować dźwięk z komputera z dźwiękiem mikrofonu, co umożliwia łatwe rejestrowanie piosenek z towarzyszenie odtwarzanego z komputera akompaniamentu lub używanie karaoke.

Opinie

Napisz opinię

BOSS VE-2 - harmonizer wokalny

BOSS VE-2 - harmonizer wokalny

Towar chwilowo niedostępny.

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!