Syntezatory

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

YAMAHA MODX 7+ - syntezator z klawiaturą 76 klawiszy MODX Plus + Olszak Pack w zestawie

YAMAHA MODX7 Plus Olszak

Yamaha z dumą prezentuje swoją najnowszą serię syntezatorów - MODX+


OLSZAK PACK GRATIS !

128 Presetów brzmień przygotowanych przez Wojtka Olszaka

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

PRODUKT DOSTĘPNY

Cena produktu(brutto):

6 829,27zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

MODX+ to nowa, ulepszona seria MODX z większą ilością brzmień, lepszą kontrolą i tym wszystkim, co pozwoli Ci wyróżnić się na scenie, w studio, lub podczas streamingu.
  • Większa pojemność pamięci: MODX+ rozszerza wewnętrzną pamięć flash z 1GB do 1,75BG na sample użytkownika lub gotowe biblioteki brzmień.
  • Większa polifonia: MODX+ posiada 128 głosową polifonię stereo AWM2 oraz 128 głosową polifonię FM-X. Pozwala to na duży komfort gry i większe możliwości kreowania brzmienia.
  • Lepszy komfort gry: MODX+ posiada pokryte gumą kółka MOD i PITCH BEND - takie same jak w Montage

MODX7+ to kompaktowy, lekki, 76- klawiszowy syntezator z funkcją split i layer, oferujący brzmienia, jakich potrzebują klawiszowcy, aby wyróżniać się na scenie,


DŹWIĘK
Najważniejszym elementem każdego instrumentu jest dźwięk. MODX+ sprawia, że ​​wszystkie elementy Twojej muzyki brzmią niesamowicie.

MODX+ wykorzystuje tę samą technologię, która napędza flagowy MONTAGE: 128 nut polifonii próbkowania i syntezy AWM2 (Advanced Wave Memory 2) dla oszałamiających emulacji instrumentów akustycznych, brzmień syntezatorów i perkusji.

MODX+ zawiera również 128 nut polifonii FM-X (Frequency Modulation) - unikalną, ekspresyjną, wysoce programowalną technologię syntezy do dynamicznego, elektro-nowoczesnego tworzenia muzyki.


AWM2
Silnik AWM2 jest przeznaczony wyłącznie dla syntezatorów Yamaha i oferuje znacznie więcej niż tylko odtwarzanie sampli. Każda z 16 części AWM2 zawiera osiem programowalnych syntezatorów z 18 różnymi typami filtrów, generatorami amplitudy, wysokości tonu i obwiedni filtrów, dziewięcioma LFO, 3-pasmowym korektorem i dedykowanym efektem podwójnego insertu z wirtualnym modelowaniem obwodów.


FM-X
Wszystko, co kochasz w kultowym DX7, spotyka się z najnowszymi innowacjami Yamahy. FM-X wytwarza klasyczny dźwięk z lat 80. lub najnowocześniejszy dźwięk syntezatora EDM z niesamowitym zakresem dynamiki, mocą i wiernością. MODX+ znacznie wykracza poza możliwości oryginalnego DX7 dzięki 8-operatorowej architekturze FM, 128-głosowej polifonii, wielu typom filtrów i nie tylko. Wszystko z funkcją Motion Control dla stale ewoluujących i zmieniających się tekstur w celu tworzenia dźwięków, których nikt wcześniej nie słyszał.


INTELIGENTNE MORPH
Smart Morph umożliwia morfing pomiędzy dźwiękami FM-X. Jego wyrafinowany algorytm sztucznej inteligencji tworzy interaktywną mapę morfingu z maksymalnie ośmiu dźwięków FM-X. Możesz „odtworzyć” tę mapę z ekranu dotykowego lub użyć Super Knob, aby poruszać się między dwoma punktami. Rezultatem jest oszałamiająca liczba interesujących i interaktywnych nowych dźwięków.


256-NOTA CAŁKOWITA POLIFONIA
MODX+ zawiera 128-nutową stereofoniczną polifonię AWM2 i 128-nutową polifonię FM-X. Ze względu na unikalną architekturę MODX+ i MONTAGE, ta polifonia jest zawsze dostępna bez opóźnień lub utraty innych funkcji.


Zintegrowany flash
Zapisz swoją muzykę w mgnieniu oka. MODX+ zawiera 1,75 GB nieulotnej pamięci flash użytkownika o niskim opóźnieniu z szybkim odczytem/zapisem dla własnych niestandardowych próbek lub bibliotek syntezatorów.


EFEKTY
MODX+ jest wypełniony innowacjami DSP, mocą i jakością dźwięku, aby zapewnić wszystko, od pogłosów wysokiej rozdzielczości po szczegółowe efekty Virtual Circuit Modeling (VCM). Uzyskaj dźwięk EDM z efektami takimi jak Beat Repeat, Vinyl Break lub Bit Crusher. Użyj efektu Spiralizer, aby stworzyć słuchową iluzję tonu stale rosnącego lub opadającego w tonacji.

Dodaj kompresor z łańcuchem bocznym, aby uzyskać nowoczesny efekt „ducking” lub przejdź do stylu retro z efektami vintage, takimi jak Analog Delay, VCM Phaser lub różnymi symulatorami wzmacniaczy.

Pianiści poczują się jak w niebie lub w innej niesamowitej przestrzeni, z efektami skoncentrowanymi na fortepianie, takimi jak Damper Resonance i pogłosy HD, które zapewniają superrealistyczne wrażenia z gry na pianinie.


Wejście A/D
Wejście stereo A/D umożliwia podłączenie zewnętrznych źródeł, takich jak syntezatory analogowe, wokale i inne instrumenty, do systemu sterowania ruchem MODX+. Oznacza to, że sterowanie MODX+ wykracza daleko poza proste przetwarzanie efektów na pokładzie. Kontroluj poszczególne parametry za pomocą fizycznych elementów sterujących lub pozwól, aby MODX+ zapewniał „niewidzialne ręce” za pomocą Motion Control. Dodaj Vocoder, Envelope Follower i Auto Beat Sync i to tak, jakby wejście A/D w MODX+ stało się instrumentem samym w sobie.


ZGODNOŚĆ
Po wyjęciu z pudełka MODX+ daje dostęp do wszystkich dźwięków stworzonych przez naszych światowej klasy projektantów dźwięku i artystów, odkąd zaczęliśmy tworzyć syntezatory w 1974 roku. Będziesz mieć jedną z największych bibliotek dźwięków na Ziemi na wyciągnięcie ręki.

MODX+ jest bezpośrednio kompatybilny z brzmieniami i występami MOTIF XS/XF.Integracja z DAW
MODX+ Connect to wygodne narzędzie, które umożliwia przesyłanie danych między komputerem a MODX+. Dane utworu utworzone na MODX+ można przesłać do komputera, a dane dotyczące wykonania edytowane na MODX+ można zapisać jako plik (.X7B) na komputerze.

MODX+ Connect, oparty na technologii VST3 firmy Steinberg, działa jako wtyczka VST3 z serią Cubase. MODX + Connect działa również w taki sam sposób, jak inne oprogramowanie instrumentów VST, umożliwiając zapisanie edytowanych ustawień MODX + lub użycie ich w innym projekcie.

MODX+ Connect działa również jako wtyczka AU. Aby zapoznać się z oprogramowaniem DAW zgodnym z AU, zapoznaj się z osobnymi informacjami o wydaniu.

Może być również używany jako samodzielne oprogramowanie.WIELOKANAŁOWY INTERFEJS AUDIO USB
Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku nowoczesnej komputerowej produkcji muzycznej, MODX+ posiada profesjonalny wielokanałowy interfejs audio USB 4 wejścia/10 wyjść. W połączeniu z dwoma wejściami A/D, MODX+ jest idealnym centralnym elementem każdego profesjonalnego studia nagraniowego lub sprzętu komputerowego na żywo.

Połączenie jednym kablem zastępuje potrzebę zewnętrznego interfejsu audio.

Kompatybilny z iOSSUPER POKRĘTŁO
Super Knob ma kształtować dźwięk tak, jak dyrygent dla orkiestry. Kieruje poszczególne elementy dynamiczne w jedną muzyczną ekspresję. Podobnie jak dyrygent, Super Knob może powiedzieć jednemu graczowi, aby się pojawił, podczas gdy inny się odwrócił. Możesz zmienić kształt nut z długich na krótkie, jasne na ciemne lub przenieść gracza z miejsca tuż obok siebie na tył sali koncertowej.

Super Knob umożliwia jednoczesną kontrolę do 128 parametrów w jednym występie. Oznacza to, że możesz kontrolować funkcje miksowania, takie jak głośność, panoramowanie i wysyłki efektów lub szczegółowe parametry syntezatora, takie jak filtry, LFO i operatory.

To 128 parametrów… JEDNOCZEŚNIE!

Możesz nawet sterować pokrętłem Super Knob za pomocą kontrolera nożnego FC7, co ułatwia manipulowanie dźwiękiem podczas gry obiema rękami.

Opinie

Napisz opinię

YAMAHA MODX 7+ - syntezator z klawiaturą 76 klawiszy MODX Plus + Olszak Pack w zestawie

YAMAHA MODX 7+ - syntezator z klawiaturą 76 klawiszy MODX Plus + Olszak Pack w zestawie

Yamaha z dumą prezentuje swoją najnowszą serię syntezatorów - MODX+


OLSZAK PACK GRATIS !

128 Presetów brzmień przygotowanych przez Wojtka Olszaka

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!