Miksery dźwięku

eRaty Santander Consumer Bank

nasze aukcje allegro Dla podróżnych zwrot podatku VAT

Mackie ProFX12 v3 - mikser dźwięku

Mackie ProFX12 v3

Mackie ProFX12v3 – analogowy mikser wyposażony w silnik efektów GigFX, 7 preampów mikrofonowych Onyx oraz interfejs USB 2×4 I/O z możliwością nagrywania w jakości 24 Bit/192 kHz. Ponadto do zestawu dołączono oprogramowanie Pro Tools First, Waveform OEM i pakiet wtyczek.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

PRODUKT DOSTĘPNY

Cena produktu(brutto):

1 348,78zł

Zamówienie telefoniczne:
+48 17 30 70 844


Więcej informacji

MACKIE Pro FX12v3

Następny poziom jakości dźwięku
Z kolekcją głównych aktualizacji, wersja 3 mikserów Mackie's ProFX daje Ci jeszcze najlepszy dźwięk. Bez względu na to, czy szukasz konsoli do nagrywania live dźwięku, nagrań domowych, treści i pracy multimedialnej, czy nawet live strumieniowej, ProFXv3 daje Ci idealną platformę do prawdziwej dźwiękowej rozkoszy.

Każdy mikser w tym modelu series jest wyposażony w Mackie renomowane przedwzmacniacze mikrofonu Onyx, które zapewniają do 60dB zysku i bardzo niski poziom hałasu. Pozwala to na podłączenie nawet najbardziej głodnych mikrofonów, dzięki czemu można uzyskać dźwięk, który słyszy się w głowie. Dodatkowo, dzięki efektom GigFX™ o wysokiej rozdzielczości z engine 24 różnymi opcjami FX, możesz stworzyć idealne połączenie w kilka sekund. Szybko, łatwo i efektywnie - miksery ProFX V3 pozwalają pracować dokładnie tak, jak chcesz.

Niewysiłkowa wszechstronność
Od sceny do studia. Dzięki mikserowi ProFX V3 masz wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać swoją pracę. Oprócz wysokiej jakości analogowych możliwości miksera, można również skorzystać z interfejsu USB 24-bit/192kHz 2x4. Pozwala to na nagrywanie do dwóch wejść bezpośrednio do komputera, a także umożliwia tworzenie dwóch niestatywardowych miksów na komputerze w celu odesłania ich bezpośrednio do miksera. Dodatkowo, dzięki dwóm dołączonym pakietom oprogramowania dołączonym do miksera (ProTools First™ i Waveform OEM™), możesz z łatwością skonfigurować system, który będzie działał wokół Ciebie.

Ciesz się bezproblemowym monitoringiem dzięki pojedynczemu pokrętłu sterującemu mieszalnika ProFX, które pozwala na łączenie wydajności komputera z bezpośrednim podawaniem pokarmu z mieszalnika. Jest to doskonała funkcja do nagrywania overdubów obok utworów, które już nagrałeś lub innych projektów. Ponadto można kontrolować poziomy wejściowe bezpośrednio z miksera za pomocą intuicyjnej kompresji jednokomponentowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o uzyskanie maksymalnej przestrzeni nad głową dla Twojego kanału, dodanie wykończenia źródła dźwięku, czy też zapewnienie, że dźwięk pozostaje spójny w przypadku strumieniowania i innych zastosowań. To poręczne sterowanie dla utrzymania dynamiki w ryzach daje wyjątkowe rezultaty przy prostej obsłudze.

Zbudowany dla drogi
Kiedy ma Mackie na sobie nazwę, wiesz, że będzie trwać. A miksery ProFX V3 nie są wyjątkiem. Dzięki Mackie znanej konstrukcji "Built-Like-A-Tank™" możesz być pewien, że Twoja armatura zapewni Ci lata niezawodnej pracy i wydajności. Solidne stalowe podwozie tworzy sztywny fundament o wyjątkowej ochronie, a wytrzymałe boki z tworzywa ABS jeszcze bardziej wzmacniają elementy armatury, chroniąc je przed uszkodzeniami. A dzięki osłonom na kurz i woreczkom ochronnym (osłony i worki nie są dołączone, można je nabyć oddzielnie) dostępnym dla Twojego miksera (osłona na kurz nie jest dostępna dla ProFX6v3, a worek transportowy nie jest dostępny dla ProFX30v3), możesz spokojnie przechowywać i transportować mikser.

Cechy

 • 12-kanałowy mikser analogowy z możliwością podłączenia przez USB
 • Idealny do nagrywania live dźwięku, nagrywania w domu, tworzenia treści, przesyłania live strumieniowego i innych zastosowań.
 • Wyposażony w przedwzmacniacze mikrofonu Onyx - do 60dB wzmocnienia na kranie z bardzo niskimi parametrami hałasu.
 • Idealny do stosowania z mikrofonami, które wymagają wzmocnienia przedwzmacniacza o wysokim wzmocnieniu.
 • Efekty engine GigFX™ o wysokiej rozdzielczości zapewniają 24 różne opcje wymiany walut.
 • Interfejs USB 24-bit/192kHz 2x4 do intuicyjnego nagrywania i monitorowania z komputerem.
 • Monitorowanie bez opóźnień przy użyciu jednego pokrętła do mieszania pomiędzy monitorowaniem wydajności komputera a bezpośrednim zasilaniem z mieszalnika.
 • Łatwo nagrywaj overduby obok nagranych wcześniej ścieżek i projektów.
 • Utrzymuj dynamikę i poziomy w ryzach dzięki intuicyjnemu systemowi kompresji z jednym pokrętłem.
 • Pomaga osiągnąć maksymalną przestrzeń nad głową, dodając wykończenia do dźwięku i nie tylko.
 • Legendarna konstrukcja Mackie"Built-Like-A-Tank™" zapewnia wyjątkową, długoterminową niezawodność.
 • Solidne stalowe podwozie w komplecie z wytrzymałym zabezpieczeniem bocznym z t
 • worzywa ABS
 • W komplecie z dwoma profesjonalnymi pakietami oprogramowania do nagrywania - ProTools First™ i Waveform OEM™.

CECHY

Narzędzia, których potrzebujesz, aby świetnie brzmieć i wykonać swoją pracę.

Przedwzmacniacze mikrofonowe Onyx

Przedwzmacniacze mikrofonowe mają duże znaczenie, a nasze renomowane preampy Onyx są zaprojektowane z myślą o maksymalnej studyjnej wydajności. Bardzo niski poziom szumów i do 60 dB wzmocnienia oznacza duży headroom i krystalicznie czysty dźwięk nawet dla mikrofonów wymagających większego gainu.

Wysokiej jakości silnik efektów GigFX™

Słowo „FX” znajduje się w nazwie produktu. W praktyce oznacza to poważny upgrade wbudowanych efektów. Teraz z 24 wspaniale brzmiącymi efektami, masz więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej, aby nadać ostateczny blask wokalom lub dodać dramaturgii swoim podcastom.

Nagrywanie przez USB 2×4 192 kHz

Nagrywanie w najwyższej jakości jest łatwe dzięki ProFXv3. Częstotliwość próbkowania do 192 kHz w połączeniu z naszymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi Onyx zapewnia uzyskanie najbardziej nieskazitelnego dźwięku. 2×4 I/O doskonale nadaje się do tworzenia dwóch miksów na komputerze i wysyłania każdego z nich do miksera, przy czym USB 1/2 jest wysyłana do słuchawek/pomieszczenia kontrolnego, a USB 3/4 do channel stripa.

Oprogramowanie Pro Tools® | First i Waveform™ OEM w zestawie.

Wspaniały sprzęt wymaga doskonałego oprogramowania. Z każdym mikserem ProFXv3 otrzymujesz nie jeden, ale dwa nagradzane DAW oraz masywne pakiety wtyczek. Dowiedz się więcej o potężnym oprogramowaniu poniżej.

Wbudowana kompresja

Niezbędne narzędzie zarówno na żywo, jak i w studio, kompresor pomaga wygładzić brzmienie w danym kanale, kontrolując głośniejsze dźwięki, pozwalając jednocześnie na wyciągnięcie cichszych dźwięków w górę. Jest to szczególnie przydatne w przypadku dynamicznych źródeł, takich jak wokaliści, dialogi, bębny i inne.

Bezpośredni monitoring bez opóźnień

Podczas nagrywania, zwłaszcza w środowisku studyjnym, kluczowe znaczenie ma możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym bez opóźnień. Ale co z monitorowaniem z komputera, abyś mógł usłyszeć swój miks, wtyczki itp.

ProFXv3 ułatwia to dzięki dedykowanemu sterowaniu, które pozwala na łączenie dźwięku DAW i bezpośrednio z wejść kanałowych.

Opinie

Napisz opinię

Mackie ProFX12 v3 - mikser dźwięku

Mackie ProFX12 v3 - mikser dźwięku

Mackie ProFX12v3 – analogowy mikser wyposażony w silnik efektów GigFX, 7 preampów mikrofonowych Onyx oraz interfejs USB 2×4 I/O z możliwością nagrywania w jakości 24 Bit/192 kHz. Ponadto do zestawu dołączono oprogramowanie Pro Tools First, Waveform OEM i pakiet wtyczek.

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
DPD - Kurier DPD - Kurier 2 dni robocze Za darmo!
DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) DPD Przesyłka COD ( pobranie przy dostawie ) 2-3 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Prosimy o odbiór towaru do 7 dni roboczych. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00zł darmowa dostawa!